Metaliniai tušinukai

Šioje kategorijoje produktų: 95

Kai reikia reprezentatyvumo, ar išskirtinumo. Nebrangus bei stilingi metaliniai tušinukai.

Parodyta 81 - 95 iš 95 produktų
 • Rinkinys COLTON

  Rinkinys COLTON. Rinkinį sudaro metalinis rašiklis, užpildytas mėlynu rašalu ir raktų pakabukas. Rinkinys supakuotas gražioje dovanų dėžutėje. Dovanu dėžutės matmenys:17x2,4x10 cm.   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.  

   
 • 3-in-1 LED žibintuvėlis, lazeriukas ir tušinukas

  Elegantiško dizaino metalinis rašiklis su LED žibintuvėliu ir lazeriuku - puikiai tinka konferencijoms ir pristatymams! Matmenys: 17,8 x 3,8 x 1,9 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Metaliniai tušinukai SoBe

  Stilingi trikampio dizaino metaliniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Jotter mini

  Elegantiški metaliniai tušinukai su pasukimo mechanizmu. Juodos arba sidabrinės spalvos. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai CRYS su lietikliu

  Stilingo dizaino metaliniai tušinukai su kristalais ir lietiklio funkcija - puiki reklaminė priemonė Jums! Mėlynas rašalas. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai rašikliai Ang

  Elegantiški metaliniai tušinukai mėlynu rašalu - puiki reklaminė priemonė solidžiai įmonei! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai rašikliai Tia

  Klasikinio dizaino metaliniai rašikliai mėlynu rašalu, supakuoti į popierines dovanų dėžutes. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Lan

  Klasikinio dizaino metaliniai tušinukai mėlynu rašalu - puiki reklaminė priemonė Jums! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Dan

  Stilingi, tvirti tušinukai iš metalo už prieinamą kainą - puikus pasirinkimas jūsų įmonės reprezentacijai! Supakuoti į atskirs dėžutes. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai rašikliai Xen su lietikliu ir žibintuvėliu
  10654300

  Stilingi metaliniai rašikliai su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetei bei LED žibintuvėliu (baterijos pridedamos). Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Cha su lietikliu
  10654000

  Elegantiškas, minimalistinio dizaino rašiklis su lietikliu - puiki reklaminė priemonė jums! Pagaminta iš aliuminio. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai San su lietikliu

  Tvirti, modernaus dizaino metaliniai tušinukai su lietikliais - nepakeičiama priemonė kiekvienoje įmonėje! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai multifunkciniai tušinukai Bul

  Metaliniai tušinukai su lietikliu ir valikliu išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Valiklis nusiima, tad jis gali būti naudojamas kaip tušinuko stovelis. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Mil
  10698900

  Minimalistinio dizaino aliuminiai tušinukai su paspaudimo mechanizmu. Matmenys: 14 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Cor
  10699900

  Klasikinio dizaino metaliniai tušinukai gumuotu paviršiumi, todėl itin patogūs. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,8 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.