Metaliniai tušinukai

Šioje kategorijoje produktų: 95

Kai reikia reprezentatyvumo, ar išskirtinumo. Nebrangus bei stilingi metaliniai tušinukai.

Parodyta 21 - 40 iš 95 produktų
 • Metaliniai tušinukai Seo su lietikliu
  10654400

  Stilingi metaliniai tušinukai su lietikliu ir pasukimo mechanizmu. Matmenys: 12,8 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Aliuminiai tušinukai Ard
  10678200

  Minimalistinio dizaino tušinukai iš aliuminio - praktiška ir nepakeičiama reklaminė priemonė. Matmenys: 14,2 x ø1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Jur su žymekliu
  10640500

  Modernaus dizaino metaliniai tušinukai Jur su išsitraukiančiu žymekliu. Matmenys: 13,8 x ø1,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Haw
  10678100

  Klasikinio dizaino aliuminiai tušinukai Haw. Matmenys: 14,2 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Aliuminiai tušinukai Iz
  10698600

  Stilingi aliuminiai tušinukai Iz su patogiu paspaudimo mechanizmu. Matmenys: 14 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Aliuminiai tušinukai Je
  10698700

  Klasikinio dizaino metaliniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu. Matmenys: 14 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Ford
  10686000

  Metaliniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu Ford. Šie tušinukai rašo itin tolygiai dėl Acu-Flow™ ypač žemo klampumo rašalo. Šveicariškos technologijos sidabro-nikelio širdelės galiukas. Matmenys: 14 x ø0,9 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Fib su lietikliu
  10686600

  Išskirtinio dizaino, itin lengvi metaliniai tušinukai su lietikliu pritaikytu visiems liečiamiesiems ekranams. Supakuoti Marksman dovanų dėžutėje. Mėlynas arba juodas rašalas.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Mov

  Metaliniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu - puiki priemonė įmonės žinomumui didinti! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai N1

  Skirtingų spalvų metaliniai tušinukai modelio N1 su Jūsų atspausdintu arba išgraviruotu logotipu. Gaminami su mėlynos arba juodos spalvos rašalu.   Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai I1

  Skirtingų spalvų metaliniai tušinukai modelio I1 su Jūsų spausdintu arba išgraviruotu logotipu. Gaminami su mėlynos arba juodos spalvos rašalu. Tušinukas su guminiu ergonominiu paminkštinimu.   Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Y1

  Skirtingų spalvų metaliniai tušinukai modelio Y1 su Jūsų atspausdintu arba išgraviruotu logotipu. Gaminami su mėlynos arba juodos spalvos rašalu.   Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai J1

  Stilingi bei elegantiski tušinukai modelio J1 su Jūsų atspausdintu arba išgraviruotu logotipu. Chromu padengtas paviršius. Galimybė pasirinkti mėlyną arba juodą rašalą, skirtingas dovanų dėžutes.   Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai ARTUSH

  Stilingi,patogūs metaliniai tušinukai. Modelis ARTUSH. Tušinukų šerdelės yra mėlynos spalvos. Tušinukų matmenys: 1x13 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.