Antistresiniai gaminiai

Antistresiniai gaminiai ir žaisliukai padės numalšinti bet kokį stresą bei sustiprins rišą

Antistresiniai gaminiai

Šioje kategorijoje produktų: 44
Parodyta 1 - 20 iš 44 produktų
 • Medinis yoyo žaislas
  V7348

  Ø 4,8 x 2,7 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!

   
 • Reklaminis Fidget Spinner

  Itin populiarus šiuolaikinis žaislas. Puikiai tinka tiems, kurie mėgsta nuolat ką nors turėti rankose yra įsitempę ar tiesiog nuobodžiauja. Pagamintas iš ABS plastiko, tvirta konstrukcija, kuri tikrai neiširs. Matmenys: 75x70 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo...

   
 • Antistresinis debesėlis Antistresinis debesėlis
  -33%
  Antistresinis debesėlis

  Skirtingų spalvų minkštas antistresinis debesėlis. Gera priemonė malšinti stresą arba treniruoti ranką.   Naujausia antistreso forma! Dekoruosime šį debesėlį Jūsų logotipu.   Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.

  €0.94 €1.40 -33%
 • Antistresinis žaisliukas Antistresinis žaisliukas
  -20%
  Antistresiniai kamuoliukai

  Skirtingų spalvų minkšti antistresiniai kamuoliukai.

  €1.19 €1.49 -20%
 • Atistresinis gaminys keturkampis Atistresinis gaminys keturkampis
  -33%
  Antistresinis kubas

  Skirtingų spalvų minkštas antistresinis kubas. Gera priemonė malšinti stresą arba treniruoti ranką.   Spausdiname logotipus ant vienos arba visų briaunų.

  €0.94 €1.40 -33%
 • Antistresas plaktukas

  Žaismingi plaktuko formos antistresiniai gaminiai - mankšta riešui bei smagi reklaminė priemonė Jums! Matmenys: 100x55x23 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.

   
 • Antistresinis gaminys Volleyball

  Minkštas antistresinis žaisliukas - tinklinio kamuolys su grandinėle ir žiedu raktams. Skersmuo: 40 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Antistresinis gaminys Smile

  Minkštas antistresinis žaisliukas - šypsena, su grandinėle ir žiedu raktams. Skersmuo: 40 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Antistresinis gaminys Car

  Minkštas antistresinis žaisliukas - mašina, su grandinėle ir žiedu raktams. Dydis: 80 x 35 x30 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Antistresinis gaminys Basketball

  Minkštas antistresinis žaisliukas - krepšinio kamuolys, su grandinėle ir žiedu raktams. Skersmuo: 39 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Antistresinis gaminys Yo-yo

  Minkštas antistresinis žaisliukas - Yo-Yo. Skersmuo: 60 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Antistresinis gaminys Happy

  Minkšti pastatomi antistresiniai gaminiai su šypsena - mankšta riešui bei reklaminė priemonė Jums! Matmenys: 60 x 60 x 60 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.

   
 • Antistresinis gaminys Kick

  Minkštas antistresinis žaisliukas - futbolo kamuolys su grandinėle ir žiedu raktams. Skersmuo: 40 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Antistresinis gaminys Yo-yo smile

  Minkštas antistresinis žaisliukas - Yo-Yo su šypsena. Skersmuo: 60 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Antistresas Širdis

  Skirtingų spalvų minkštas antistresinis gaminys širdies formos. Gera reklaminė priemonė malšinanti stresą bei treniruojanti riešą.   Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.

  €1.09
 • Antistresinis gaminys Širdis

  Minkštas antistresinis žaisliukas - širdelė, su grandinėle ir žiedu raktams. Dydis: 40 x 40 x 30 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Antistresinis gaminys Šalmas

  Minkštas antistresinis žaisliukas - apsauginis šalmas, su grandinėle ir žiedu raktams. Dydis: 55 x 30 x 45 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Antistresas Trynukai

  Trys susikibę žmogučiai - antistresiniai gaminiai - mankšta riešui bei smagi reklaminė priemonė Jums! Matmenys: 180x80x20 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.

   
 • Antistresas granata

  Minkšti granatos formos antistresiniai gaminiai - mankšta riešui bei smagi reklaminė priemonė Jums! Matmenys: 62x97x55 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.

   
 • Antistresas žmogus

  Minkšti žmogučio formos antistresiniai gaminiai - mankšta riešui bei smagi reklaminė priemonė Jums! Matmenys: 53x30x100 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.