USB Laikmenos

Jūsų pageidaujamo dizaino USB atmintinės. Talpios ir greitos. Su Jūsų pageidaujamu logotipu ar užrašu.

USB Laikmenos

USB atmintinės Reno

Elegantiškos odinės USB atmintinės atrodo itin solidžiai. Galima rinktis iš juodos ir rudos spalvų. Dydis: 72 x 18 x 15 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Laikmenos

USB atmintinė Lublin

Stilinga medinė rakto formos USB atmintinė - puiki reklaminė priemonė ir naudinga dovana! Dydis: 77 x 30 x 5 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Stilinga plastikinė USB - puiki reklaminė priemonė ir naudinga dovana! Dydis: 67 x 20 x 10 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Išskirtinio dizaino medinės USB atmintinės - statinaitės atrodo subtiliai ir žaismingai! Dydis: 56 x 25 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Minimalistinio dizaino USB atmintinės iš plastiko ir metalo! Dydis: 55 x 12 x 4 mm talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Minimalistinė plastikinė USB atmintinė apsaugos jūsų duomenis ir leis lengvai bei patogiai juos perkelti, kai tik jums to prireiks! Dydis: 37 x 17 x 3 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Išskirtinė mažo buteliuko formos USB atmintinė, o jos jungtis įmontuota kamštyje! Dydis: 64 x 30 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Laikmenos

USB atmintinė Tampa

Elegantiška balta USB atmintinė su su Jūsų logotipu - puiki reklaminė priemonė ir naudinga dovana! Dydis: 50 x 33 x 9 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Plastikinė USB atmintinė - švilpukas - tai žaisminga bei naudinga dovana! Dydis: 50 x 25 x 18 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Odinė USB atmintinė - apyrankė bus patogi priemonė duomenų perkėlimui, o taip pat stilingas aksesuaras! Dydis: 225 x 23 x 2 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Laikmenos

USB atmintinės Vigo

Metalinė USB atmintinė su ryškia silikonine juostele - puiki reklaminė priemonė ir naudinga dovana! Dydis: 55 x 12 x 4 mm talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Maži stilingi tušinukai su USB atmintine yra ypač tinkami konferencijoms, seminarams ar kitiems renginiams, nes kartu turėsite dvi kasdien naudojamas priemones. Talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save! Logotipą galima spausdinti aplink visą atmintinę!Matmenys: 48 x 17 mmTalpa: iki 32 GB. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.   Atmintinės tinkamos skirtingoms operacinės sistemoms, apsaugotos nuo vibracijos ir...
Metaliniai USB raktai su atidarytuvu - patogi ir praktiška duomenų perkėlimo bei saugojimo priemonė! Talpa - iki 16GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Žaisminga USB atmintinė - kortelė su integruota dėlione - tai ne tik naudinga duomenų saugojimo priemonė, bet ir linksma dėlionė su jūsų logotipu ar norimu paveikslėliu! Dydis: 86 x 56 x 4 mm; Talpa - iki 32GBGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Stilingos metalinės usb atmintinės - nepakeičiama reklaminė priemonė, kuri saugos Jūsų informaciją! Dydis: 48 x 13 x 6 mm; Talpa - iki 32GB Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Mažos ryškiaspalvės ir gaiviai kvepiančios USB atmintinės praskaidrins nuotaiką net ir niūriausiomis dienomis! Galima rinktis žaliosios citrinos, braškių, apelsinų ar mėtų kvapo modelius. Pagaminta iš gumos, todėl atmintinės atsparios vandeniui. Matmenys: 4,2 x 1,8 x 9  cm; talpa: 8-16 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime...
Mažos metalinės USB atmintinės apsaugotos nuo energijos šuolių, praktiškiems žmonėms, kurie nori tvirtų ir stilingų atmintinių! Matmenys: 3 x 1,3 x 0,5 cm; talpa: 8-32 GB; neriboto laiko garantija! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Klasikinės USB atmintinės išsiskiriančios originaliu paspaudimo mechanizmu, kuriuo išstumiama USB jungtis. Matmenys: 59,6 x 20,8 x 10,3  mm; talpa: 4-32 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Ekologiškos atmintinės pagamintos iš medžio, todėl yra tvirtos ir kiekvienos jų raštas yra individualus bei išsiskiriantis! Su LED lempute, kuri šviečia prijungus atmintinę prie kompiuterio ar kito įrenginio. Matmenys: 6 x 1,8 x 1 cm; talpa: 8-32 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą...
Klasikinės USB atmintinės jonizuoto aliuminio - praktiška reklaminė priemonė! Matmenys: 59,3 x 18,2 x 9,4  mm; talpa: 8-128 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
USB Laikmenos

USB atmintinė Zip 1

Elegantiškos USB atmintinės su unikaliu atidarymo/uždarymo mechanizmu, pagamintos iš anoduoto aliuminio, atsparios šokams bei vandeniui. Dydis: 46,3 x 17,3 x 8,2 mm; Talpa: 8-32 GB; Neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
USB Laikmenos

USB atmintinė Unity

Elegantiškos minimalistinės metalinės USB atmintinės nemėgstantiems dangtelių, kurie pasimeta. Šios atmintinės mažos ir tvirtos, todėl galėsite patogiai prisisegti prie raktų ar net gi prie apyrankės. Atsparios šokui bei vandeniui. Matmenys: 42,5 x 12,1 x 4,5 mm; talpa: 8-32 GB; neriboto laiko garantija! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų...
Stilingos, funkcionalaus dizaino, ryškiaspalvės (taip pat ir klasikinės juodai baltos) USB atmintinės nudžiugins net pačius išrankiausius vartotojus! Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 57,7 x 19,3 x 9,6 mm; talpa: 4-64 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

Filtruoti pagal

Kaina
Spalva
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą