Rašymo Priemonės

Tušinukai ir šratinukai, rašikliai ir parkeriai, pieštukai bei kitos rašymo priemonės skirtos didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Labai daug modelių vienoje vietoje net išrankiausiam skoniui. Plastikiniai Tušinukai su logotipu - nebrangi ir populiariausia reklamos priemonė.

Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Fit

Stilingas metalinis tušinukas, modelis Fit. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. 2017 metų naujiena! Tušinukų dydis: 135 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Carv

10642900
Aukštos kokybės plastikiniai tušinukai su metaliniu galiuku ir pasukimo mechanizmu. Išpjauta iš korpuso tušinuko auselė suteikia dizainui išskirtinumo. Mėlynas arba juodas šveicariškas rašalas. Supakuoti kartoninėse Marksman dėžutėse. Matmenys: 14,6 x ø1,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui...
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai Jur su žymekliu

10640500
Modernaus dizaino metaliniai tušinukai Jur su išsitraukiančiu žymekliu. Matmenys: 13,8 x ø1,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Moni

10639600
Modernaus dizaino plastikiniai tušinukai su gumine detale patogiam laikymui ir paspaudimo mechanizmu. Matmenys: 14,1 x ø0,9 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai Vienna

10632700
Žaismingo dizaino metaliniai tušinukai su nuimamu dangteliu ir gumuota detale patogiam laikymui. Matmenys: 10,8 x ø1,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai su lietikliu Idu

10632601
Stilingo dizaino, aukštos kokybės metaliniai tušinukai su lietikliu Idu. Matmenys: 13 x ø1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai Mad

10628800
Elegantiški metaliniai tušinukai Mad. Juodu rašalu. Matmenys: 14 x ø0,9 cm   Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Al

10615603
Stilingi plastikiniai tušinukai Al. mėlynu rašalu. Matmenys: 13 x ø1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai Dove

10628701
Klasikinio dizaino metaliniai tušinukai - stilinga ir kokybiška reklaminė priemonė Jums! Matmenys: 13 x ø0,8 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai BELL

Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Bell. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 135 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Multi

10671600
Žaismingi plastikiniai tušinukai net su 8 spalvų rašalu (juodu, mėlynu, žaliu, oranžiniu, rožiniu, violetiniu, raudonu ir geltonu). Matmenys: 14,1 x ø1,6 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Fair

3539
Ryškiaspalviai tušinukai - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Matmenys: 14,3 × 1,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Bres

Elegantiški plastikiniai tušinukai Bres. mėlynu rašalu. Matmenys: 14,4 x ø1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu ir baltos spalvos detale - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,9x1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo...
Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,9x1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Primero

Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu ir ryškios spalvos detale - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,9x1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo...
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Nas Ad

Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su pasukimo mechanizmu ir ryškios spalvos detale - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Ekologiški Rašikliai

Tušinukai Cram

Stilingi tušinukai dėkliuke. Matmenys: 15,4 x 2,7 x 0,8 cm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Funwoo

Smagūs vaikiški tušinukai su klouno, pirato ar princesės atvaizdu - nebrangi reklaminė priemonė vaikams! Matmenys: Ø3x10,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Witch

Žaismingi vaikiški tušinukai - raganėlės su mielomis veltinėmis kepuraitėmis, vilnoniais plaukais ir smagiu makiažu - tikrai patiks kiekvienam vaikui! Pagaminti iš medžio. Matmenys: 16 x ø 2,8 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai Seo su lietikliu

10654400
Stilingi metaliniai tušinukai su lietikliu ir pasukimo mechanizmu. Matmenys: 12,8 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai Haw

10678100
Klasikinio dizaino aliuminiai tušinukai Haw. Matmenys: 14,2 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Frem. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dirbtinės odos dovanų dėžutėje.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kainą
Manufacturers
Atrinkti
Product added to wishlist
Product added to compare.