Pieštukai, Kreidutės

Pieštukai

Klasikiniai, ekologiški, spalvoti pieštukai, mechaniniai pieštukai ir kreidelės bei jų rinkiniai. Turime įvairiausių dydžių ir spalvų pieštukų tiek profesionalams, tiek vaikams.

Įvairiausi pieštukai su kokybiškai atspausdintu Jūsų logotipu ar užrašu.

Pieštukai, Kreidutės

Drožtukai TWIX

Plastikiniai drožtukai TWIX. Drožtukų matmenys: 3,5x4,2x2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.  
Pieštukai, Kreidutės

Spalvuotų kreidelių rinkinys dėžutėje

V7343
Keturios trumpos skirtingų spalvų kreidelės. 10,5 x 2,5 x 2,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Pieštukai, Kreidutės

4 pieštukų rinkinys dėžutėje Tullik

10706600
Keturi trumpi mediniai skirtingų spalvų pieštukai. Pieštukų ilgis: 9cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Pieštukai, Kreidutės

6 pieštukų rinkinys dėžutėje Ayola

10621900
Šeši trumpi mediniai skirtingų spalvų pieštukai. Pieštukų ilgis: 9cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Pieštukai, Kreidutės

Pieštukai spalvotais trintukais

1695
Mediniai pieštukai su spalvotu trintuku, drožti. Ilgis: 19 cm, storis: 0.70 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 200 vnt.
Pieštukai, Kreidutės

Pieštukas su spalvotu galu

T29012
Klasikiniai pieštukai su dažytu galu, drožti.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 200 vnt.
Pieštukai, Kreidutės

Mechaniniai pieštukai Cab

10709600
Plastikiniai mechaniniai pieštukai su trintuku. Šerdelės storis 0,7 mmGreitai ir kokybiškai papuošime Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 200 vnt.
Pieštukai, Kreidutės

Įvairių spalvų pieštukai su trintuku Ale

10709809
Įvairių spalvų pieštukai su trintuku, nedrožti.Greitai ir kokybiškai papuošime Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 200 vnt.
Pieštukai, Kreidutės

Lankstūs pieštukai Flex

7602
Žaismingi, lankstūs plastikiniai pieštukai - linksma ir praktiška reklaminė priemonė!Pieštukų matmenys:  Ø0,5 x 35 cmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Pieštukai, Kreidutės

Mediniai pieštukai Animal

6567
Mediniai, ryškiaspalviai pieštukai vaikams Animal. Pieštukų matmenys:  Ø0,7 x 21 cmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Pieštukai, Kreidutės

Mediniai pieštukai Witch

6109
Mediniai,gražūs,spalvoti pieštukai vaikams Witch. Pieštukų matmenys:  Ø2 x 22 cmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Pieštukai, Kreidutės

Mini pieštukai su trintuku

7699
Maži mediniai pieštukai su trintuku. Matmenys: Ø0,5 x 9 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Pieštukai, Kreidutės

Dailidės pieštukas

Dailidės pieštukas yra skirtas žymėjimui ir dėl savo formos turi didelį plotą reklamai. Pieštukai gali būti ovalo, ovalo nukirstais galais ir stačiakampio formos (skerspjūvis). Pieštukus galima gaminti jūsų norimos spalvos, vienspalvius ar su spalvotu galiuku. Taip pat puošti norimu šūkiu, logotipu ar paveikslėliu!Minimalus užsakymo kiekis 1008 vnt.
Pieštukai, Kreidutės

Pieštukai vaikams KITTY

Mediniai,gražus pieštukai vaikams KITTY. Pieštukų matmenys: 0,7x16,7 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Pieštukai, Kreidutės

Pieštukų rinkinys REMBRANDT

Pieštukų rinkinys REMBRANDT. Rinkinį sudaro 12 spalvotų pieštukų. Pieštukų matmenys:3,3x10 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.  
Pieštukai, Kreidutės

Pieštukai vaikams CLOWN

Mediniai,gražūs,spalvoti pieštukai vaikams CLOWN. Pieštukų matmenys:  0,7x16,7 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Pieštukai, Kreidutės

Mediniai juodos spalvos pieštukai

Juodos medienos pieštukai su Jūsų logotipu arba užrašu. Elegantiškas ir iškirtinis pieštukas. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime užrašus bei logotipus.   Minimalus užsakymo kiekis: 500 vnt.
Kokybiški, metaliniai mechaniniai pieštukai MARIETA. Lengvai ir patogiai rašo. Pieštukų matmenys: 1,1x13,9 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdiname Jūsų norimą užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
Pieštukai, Kreidutės

Trumpi mediniai pieštukai GOGH

Šeši, trumpi mediniai pieštukai. Pieštukų matmenys: 9x0,9x4,7 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.

Filtruoti pagal

Kaina
Spalva
Rašalo spalva
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą