Pieštukai

Pieštukai

Pieštukai, rašikliai, rašymo priemonės. Įvairiausi pieštukai su Jūsų logotipu ar užrašu.

Pieštukai

Mini pieštukai su trintuku

7699
Maži mediniai pieštukai su trintuku. Matmenys: Ø0,5 x 9 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Keturios trumpos skirtingų spalvų kreidelės. 10,5 x 2,5 x 2,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Keturi trumpi mediniai skirtingų spalvų pieštukai. Pieštukų ilgis: 9cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Šeši trumpi mediniai skirtingų spalvų pieštukai. Pieštukų ilgis: 9cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Mediniai pieštukai su spalvotu trintuku, drožti. Ilgis: 19 cm, storis: 0.70 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 200 vnt.
Pieštukai

Pieštukas su spalvotu galu

T29012
Klasikiniai pieštukai su dažytu galu, drožti. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 200 vnt.
Pieštukai

Mechaniniai pieštukai Cab

10709600
Plastikiniai mechaniniai pieštukai su trintuku. Šerdelės storis 0,7 mm Greitai ir kokybiškai papuošime Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 200 vnt.
Dailidės pieštukas yra skirtas žymėjimui ir dėl savo formos turi didelį plotą reklamai. Pieštukai gali būti ovalo, ovalo nukirstais galais ir stačiakampio formos (skerspjūvis). Pieštukus galima gaminti jūsų norimos spalvos, vienspalvius ar su spalvotu galiuku. Taip pat puošti norimu šūkiu, logotipu ar paveikslėliu! Minimalus užsakymo kiekis 1008 vnt.
Pieštukai

Lankstūs pieštukai Flex

7602
Žaismingi, lankstūs plastikiniai pieštukai - linksma ir praktiška reklaminė priemonė! Pieštukų matmenys:  Ø0,5 x 35 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Pieštukai

Mediniai pieštukai Witch

6109
Mediniai,gražūs,spalvoti pieštukai vaikams Witch. Pieštukų matmenys:  Ø2 x 22 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Pieštukai

Mediniai pieštukai Animal

6567
Mediniai, ryškiaspalviai pieštukai vaikams Animal. Pieštukų matmenys:  Ø0,7 x 21 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Šeši, trumpi mediniai pieštukai. Pieštukų matmenys: 9x0,9x4,7 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Juodos medienos pieštukai su Jūsų logotipu arba užrašu. Elegantiškas ir iškirtinis pieštukas. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime užrašus bei logotipus.   Minimalus užsakymo kiekis: 500 vnt.
Pieštukai

Drožtukai TWIX

Plastikiniai drožtukai TWIX. Drožtukų matmenys: 3,5x4,2x2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.  
Kokybiški, metaliniai mechaniniai pieštukai MARIETA. Lengvai ir patogiai rašo. Pieštukų matmenys: 1,1x13,9 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdiname Jūsų norimą užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
Pridėjote prekę į palyginimą

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai yra skirti užtikrinti geriausią naršymo patirtį. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.