Juostelės ant Kaklo

Kaklajuostės dažnai naudojamos reklamos reikmėm. Tačiau, Lietuvoje ir už jos ribu vis dažniau matome pritaikymą įvairiose srityse. Jos tapo neatsiejamu šiolaikinio gyvenimo dalimi. Mūsų kaklajuosčių platus spalvų, medžiagų ir dekoravimo pasirinkimas leidžia patenkinti net išrankiausio kliento skonį. Mes siūlome ne tik vienspalves, bet ir su Jūsų pasirinktu užrašu ir/arba logotipu kaklajuostes. Užsakymus atliekame skubiai, o gamyboje naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos.

Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 20 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Juostelės ant Kaklo

Kamštinė kaklajuostė

Kamštinės kaklajuostės. Dydis: 50 x 480 mm. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Atšvaitai, atšvaitinės liemenės

Atšvaitinės kaklajuostės 15mm

odblas06
15mm kaklajuostė su 10mm atšvaitine juosta. Plastmasinis karabinas. Geltonos arba oranžinės spalvos. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 10, 15, 20 ar 25 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 25 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 15 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 10 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Juostelės ant Kaklo

Itin siaura kaklajuostė

itin
Siauros kaklajuostės su kilpele telefonui, metaliniu karabinu ir žiedu raktams. Dydis: 43,5 x 3 cm.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.
Juostelės ant Kaklo

Siaura kaklajuostė su logotipu

express
Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Plotis - 8mm.Spausdiname įvairaispalvius logotipus. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Juostelės ant Kaklo

Silikoninė kaklajuostė

V0589
Silikoninė kaklajuostė su telefono laikikliu ir dėkliuku SD/SIM kortelei. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Juostelės ant Kaklo

Šviečiančios kaklajuostės

i4f01
Šviečia pastovia arba pulsuojančia šviesa. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 100vnt.
Juostelės ant Kaklo

Juostelės raktams, ID kortelei

Siauresnės, stilingos formos kaklajuostės su saugiu karabinu ir pakabuku telefonui, raktams ar identefikacinei kortelei. Tinkamos logotipų ir užrašu spaudai
Juostelės ant Kaklo

Atšvaitinės kaklajuostės

Atšvaitinės kaklajuostės (atspindi šviesą) su metaliniu karabinu ir plastikiniu pakabuku telefonui. Dydis: 20×550 mm Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Atšvaitai, atšvaitinės liemenės

Atšvaitinės kaklajuostės 20mm

odblas07
20mm kaklajuostė su 15mm atšvaitine juosta. Plastmasinis karabinas. Rožinės, mėlynos arba pilkos spalvos. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Juostelės ant Kaklo

BADGO

MO8600
0,28 €
Transparent badge 7.5cmx12.5cm
Juostelės ant Kaklo

Lorenzo badge holder

102504
0,24 €
Badge holder with insert on the back and opening on top to attach to a lanyard or roller clip. PVC Plastic.
Juostelės ant Kaklo

BADGY

MO8599
0,28 €
Transparent badge 10cmx8cm
Juostelės ant Kaklo

Laura mini lanyard

102501
0,32 €
Mini lanyard which includes a metal hook for holding a name badge, ID card or keys. Polyester.

Filtruoti pagal

Kainą
Manufacturers
Atrinkti
Product added to wishlist
Product added to compare.