Juostelės ant Kaklo

Kaklajuostės dažnai naudojamos reklamos reikmėm. Tačiau, Lietuvoje ir už jos ribu vis dažniau matome pritaikymą įvairiose srityse. Jos tapo neatsiejamu šiolaikinio gyvenimo dalimi. Mūsų kaklajuosčių platus spalvų, medžiagų ir dekoravimo pasirinkimas leidžia patenkinti net išrankiausio kliento skonį. Mes siūlome ne tik vienspalves, bet ir su Jūsų pasirinktu užrašu ir/arba logotipu kaklajuostes. Užsakymus atliekame skubiai, o gamyboje naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos.

Juostelės ant Kaklo

Silikoninė kaklajuostė

V0589
Silikoninė kaklajuostė su telefono laikikliu ir dėkliuku SD/SIM kortelei. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 15 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Juostelės ant Kaklo

Šviečiančios kaklajuostės

i4f01
Šviečia pastovia arba pulsuojančia šviesa. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 100vnt.
Juostelės ant Kaklo

Siaura kaklajuostė su logotipu

express
Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Plotis - 8mm.Spausdiname įvairaispalvius logotipus. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Juostelės ant Kaklo

Atšvaitinės kaklajuostės

Atšvaitinės kaklajuostės (atspindi šviesą) su metaliniu karabinu ir plastikiniu pakabuku telefonui. Dydis: 20×550 mm Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Atšvaitai, atšvaitinės liemenės

Atšvaitinės kaklajuostės 20mm

odblas07
20mm kaklajuostė su 15mm atšvaitine juosta. Plastmasinis karabinas. Rožinės, mėlynos arba pilkos spalvos. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Atšvaitai, atšvaitinės liemenės

Atšvaitinės kaklajuostės 15mm

odblas06
15mm kaklajuostė su 10mm atšvaitine juosta. Plastmasinis karabinas. Geltonos arba oranžinės spalvos. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 10, 15, 20 ar 25 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 25 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 20 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 10 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Juostelės ant Kaklo

Itin siaura kaklajuostė

itin
Siauros kaklajuostės su kilpele telefonui, metaliniu karabinu ir žiedu raktams. Dydis: 43,5 x 3 cm.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.
Juostelės ant Kaklo

Kamštinė kaklajuostė

Kamštinės kaklajuostės. Dydis: 50 x 480 mm. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Juostelės ant Kaklo

Juostelės raktams, ID kortelei

Siauresnės, stilingos formos kaklajuostės su saugiu karabinu ir pakabuku telefonui, raktams ar identefikacinei kortelei. Tinkamos logotipų ir užrašu spaudai
Juostelės ant Kaklo

Lorenzo badge holder

Bullet
102504
0,12 €
Badge holder with insert on the back and opening on top to attach to a lanyard or roller clip. PVC Plastic.
Juostelės ant Kaklo

Serge transparent badge holder

Bullet
102202
0,14 €
Badge holder with insert on the back and opening on top to attach to a lanyard or roller clip. 8,8 x 10,0 cm. PVC Plastic.
Juostelės ant Kaklo

Laura mini lanyard

Bullet
102501
0,32 €
Mini lanyard which includes a metal hook for holding a name badge, ID card or keys. Polyester.
Juostelės ant Kaklo

Sagan phone holder lanyard with detachable buckle

Bullet
102508
0,48 €
Sagan lanyard with detachable buckle, phone holder.The multi-function lanyard offering a detachable buckle, hook clip and a phone holder. In a wide range of colours with impressive logo sizes the most complete offering available. Polyester.
Juostelės ant Kaklo

Kaklajuostės

0,50 €
Kaklajuostės su metaliniu karabinu, pakabuku telefonui ir papildoma plastikine sagtimi. Dydis: 20×480 mm
Juostelės ant Kaklo

Kaklajuostės 15 mm

0,53 €
Kaklajuostė su metaliniu karabinu. Dydis: 15*480 mm Kaklajuostės gaminamos 8 skirtingų spalvų. Užsakymus nuo 1000 vnt. pagaminsime Jūsų pageidaujamos spalvos bei pageidaujamo dydžio.

Filtruoti pagal

Kainą
Spalva
daugiau... mažiau
Atrinkti
Pridėjote prekę į palyginimą

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai yra skirti užtikrinti geriausią naršymo patirtį. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.