Spauda

Ant pasirinktos prekės greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba bet kokį kitą pageidaujamą užrašą, ar paveiksliuką

Siuvinėjimas

At rūbų bei kitos tekstilės gaminių greitai ir kokybiškai išsiuvinėsime Jūsų logotipą. Taip pat siuvinėjame ir emblemas

Lazerinis graviravimas

Tiksliai ir preciziškai išgraviruosime Jūsų logotipą, ar kitą tekstą ant pasirinktos prekės. Patarsime dėl geriausio rezultato

Kaip mes dirbame?

Susipažinkite kaip pateikti užsakymą

Žingsnis 1 (UŽKLAUSA)

Išsirinkite jus dominančias prekes iš mūsų katalogo ir pateikite užklausą elektroniniu paštu elektroninis pastas

Taip pat konkrečios prekės iš katalogo galite ir nesirinkti, o trumpai aprarašyti kas Jus domina per pokalbių programėlę puslapio apatiniame dešiniajame kampe.

Kad galėtume tiksliai apskaičiuoti kaina, nurodykite, prekės kiekį bei kiek logotipo ar užrašo spalvų reikia atspausdintiišgraviruoti ar siuvinėti.

Rekomenduojame atsiųsti savo logotipą ar užrašą (nurodant kurioje vietoje ir kokio dydžio centimetrais norėtumete, kad jis būtų pavaizduotas) - tai padės apskaičiuoti užsakymo gamybos kainą be jokių paklaidų ir neplanuotų išlaidų.

Žingsnis 2 (PASIŪLYMAS)

Įvertinę Jūsų pateiktą informaciją paruošime pasiūlymą su kaina, užsakymo gamybos  bei pristatymo/atsiemimo terminais.

Žingsnis 3 (UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS)

Kai visos užsakymo gamybos sąlygos bus Jums žinomos, paprašysime patvirtinti užsakymą ir atsiųsti pirkėjo duomenys sąskaitai paruošti.

Žingsnis 4 (MAKETAVIMAS)

Prieš pradedant užsakymo gamybą, paruošime ir suderinsime pasirinktos prekės maketą. Maketavimo metu atsižvegsime į visus Jūsų pageidavimus bei lukesčius. Kai tik patvirtinsite maketą, pradėsime užsakymo gamybos darbus.

Žingsnis 5 (PRISTATYMAS)

Supakuotos prekės bus išsiųstos Jūsų nurodytu adresu.

MŪSŲ DARBAI KALBA UŽ MUS

Puodelis su logotipu - efektyvi reklamos priemonė!

Puodelis su logotipu - efektyvi reklamos priemonė!

Puodelis su logotipu yra efektyvi rinkodaros priemonė! Puodelis – tai produktas, be kurio sunku įsivaizduoti kasdienį gyvenimą. Jis naudojamas namuose, biure, žygių metu – praktiškai visur. Su šiuo atributu galite gerti arbatą, kavą, kapučino, šaltus gėrimus. Be to, jame galite išsivirti greitai paruošiamų vermišelių ir užkąsti biure. Nedaug žmonių žino, kad puodelis yra ne tik indai, bet ir efektyvi reklamos priemonė. Jei norite reklamuoti produktus ar paslaugas, ant šių produktų turėtumėte įdėti logotipą. Be to, puodelį galima naudoti tiesioginiam pardavimui. Įdomūs piešiniai, užrašai, nuotraukos ir kiti ryškūs vaizdai padės padaryti jį išskirtiniu. Koks turėtų būti geras puodelis? Logotipui skirti puodeliai turi būti aukštos kokybės. Priešingu atveju tie žmonės, kuriems jie buvo skirti, sugadins įmonės įspūdį. Norėdami teisingai pasirinkti, susisiekti su mumis. Mes vykdome puodelių su logotipų didmeninė prekyba bei gamybą. Užsakomas kiekis gali būti nuo 50 iki 50000 vienetų. Mūsų siūlomus puodelius geriausiai apibūdina: Didelis stiprumas. Puodeliai neskilinėja esant nedideliam mechaniniam poveikiui. Be to, ant jų paviršiaus nesusidaro šaukšto įbrėžimai. Spalvos atsparumas. Net ir nuolat veikiant aukštai temperatūrai, šio naudingo atributo spalva nepraranda ryškumo ir sodrumo. O tai reiškia, kad jis visada atrodys reprezentatyviai. Aplinkos sauga. Šis kriterijus ypač svarbus, nes nuo jo priklauso žmogaus savijauta. Mūsų siūlomi puodeliai neturi kenksmingų medžiagų ir kitų priedų. Eksploatacijos metu jie yra visiškai saugūs. Plačiau
Rankšluosčiai su logotipu: logotipavimo technikos užsakymas

Rankšluosčiai su logotipu: logotipavimo technikos užsakymas

Visame pasaulyje įprastos reklamos paklausa nuolat krenta ir užleidžia vietą subtiliai ir originaliai prekių ženklų reklamai. Žmonės mėgsta dovanas, o daugelis įmonių tai žino ir išnaudoja šią reklamos strategiją siūlydamos mažas, bet įsimintinas ir naudingas dovanas. Visame pasaulyje įprastos reklamos paklausa nuolat krenta ir užleidžia vietą subtiliai ir originaliai prekių ženklų reklamai. Žmonės mėgsta dovanas, o daugelis įmonių tai žino ir išnaudoja šią reklamos strategiją siūlydamos mažas, bet įsimintinas ir naudingas dovanas. Toks požiūris prisideda prie lojalių santykių formavimo. O jei ant dovanos bus tvarkingas logotipas, tai padidins įmonės pripažinimą. Bloknotai, tušinukai, kalendoriai, antistresai dažniausiai yra biurų reklaminės dovanos. O kitose situacijose užsisako logotipą ant rankšluosčio. Kur dažniausiai naudojami rankšluosčiai su logotipu ? Rankšluosčiai reikalingi daugeliu atvejų: virtuvėje; baseine; vonioje; pirtyje; SPA salonuose; viešbučiuose; po apsilankymo sporto salėje. Plačiau
Išrinkta 2023 metų Pantone spalva - „Viva Magenta“

Išrinkta 2023 metų Pantone spalva - „Viva Magenta“

„Viva Magenta 18-750“ vibruoja sąmojingumu ir energingumu. Tai atspalvis, atsiradęs gamtoje, kilęs iš raudonosios šeimos ir išreiškiantis naują stiprybės signalą. Viva Magenta yra drąsi ir bebaimė, pulsuojanti spalva, kurios gausa skatina džiaugsmingą ir optimistišką šventę, rašant naują pasakojimą. Šių metų Metų spalva yra galinga ir įgalinanti. Tai animuota raudona spalva, kuri mėgaujasi tyru džiaugsmu, skatinanti eksperimentuoti ir nevaržomai išreikšti save. Elektrifikuojantis ir beribis atspalvis, pasireiškiantis kaip išskirtinis teiginys. PANTONE 18-1750 Viva Magenta sveikina visus, turinčius tokį troškimą gyventi ir maištingą dvasią. Tai spalva, kuri yra įžūli, kupina sąmojingumo ir įtraukianti visus. PANTONE 18-1750 Viva Magenta yra niuansuotas tamsiai raudonos spalvos tonas, kuriame yra pusiausvyra tarp šilto ir vėsaus. Tai atkaklus, bet ne agresyvus, karmino raudonis, kuris ne drąsiai dominuoja, o imasi „kumščio aksominėje pirštinėje“. Dinamiškumu išsiskiriantis PANTONE 18-1750 Viva Magenta yra transformuojantis raudonas atspalvis, galintis sukurti pozityvesnę ateitį.   Plačiau
Pramoninis siuvinėjimas

Pramoninis siuvinėjimas

Siuvinėjimo paslaugos yra praktikuojamos visame pasaulyje, o pati pradžia buvo Kinijoje. Nesvarbu, ar siuvinėjimas bus ant marškinėlių, kepuraičių, megztinių, bliuzonu, kuprinių ar pledų - tai nesenstanti bei skoningai atrodanti reklama ar dekoras. Tai gi, kas yra siuvinėjimas ? Paprasčiau tariant, siuvinėjimas - tai dekoratyvinių piešinių, teksto ar logotipo atvaizdavimas ant audinio adatos pagalba. Šie motyvai tradiciškai atvaizduojami siūlais ir yra sudaryti iš dygsnių. Jei aksesuaras ar drabužis yra išsiuvinėtas, tai reiškia, kad ant jo buvo prisiūti raštai su siūlais. Tai gali būti praktiniais arba dekoratyviniais tikslais: pavyzdžiui, įmonės atstovas gali norėti, kad įmonės logotipas būtų išsiuvinėtas ant kolegų polo marškinėlių, o artėjančios šventės proga, kad pledas būtų išsiuvinėtas gražiu šriftu. Kas yra mašininis siuvinėjimas? Sąvoka „siuvinėjimas mašina“ reiškia siuvimo mašinos arba specializuotos siuvinėjimo mašinos naudojimą, kad būtų sukurtas jūsų pasirinktos tekstilės raštas arba logotipas. Siuvinėjimo paslaugos labai dažnai naudojamos pramoniniais tikslais, nes yra puiki priemonė žymėti jau pagamintus gaminius (kepurėlės, marškinėliai, Polo marškinėliai, bliuzonai, megztiniai, skarelės, sriukės, džemperiai, ranksluosčiai, skrybelės, krepšiai ir t.t.) arba papuošti siuvinėjimu, kurie dar nepasiekė galutinę gamybos etapą. Tačiau taip pat gali būti naudojama kuriant raštus vien dekoratyviniais tikslais. Yra du pagrindiniai mašininio siuvinėjimo tipai: laisvai judantis ir kompiuterizuotas.   Plačiau

REKLAMOS PASAULIS - KAS MES ?

Mes esame reklaminės atributikos ir verslo dovanų tiekėjai bei logotipų ir reklaminių užrašų ant šių prekių gamintojai. Nuo 2009 m. siūlome itin gausią kokybiškų prekių reklamai kolekciją. Siekiame, kad kiekvienam klientui pasiūlytos reklaminės prekės atitiktų lūkesčius, biudžetą ir bendrą atributikos viziją. Padedame surasti tokią atributiką, kuri džiugintų klientus ir pateiktų jūsų logotipą pačiu tinkamiausiu būdu. Prekių personalizavimui naudojame tik geriausias medžiagas ir pažangiausias dekoravimo technologijas. Atliekame spaudos, graviravimo, siuvinėjimo paslaugas ir siulome gausų tekstilės, puodelių, biuro ir renginių priemonių bei smulkmenų tinkamų originalioms dovanoms asortimentą. Kitaip sakant, mes gaminame verslo dovanas.

Verslo dovanos yra dovanojamos verslo partneriams, darbuotojams arba klientams, siekiant užmegzti gerus santykius, pagerinti įvaizdį ar padėkoti už bendradarbiavimą. Verslo dovanos turi būti tinkamai pasirinktos ir pritaikytos gavėjo poreikiams ir pomėgiams.

Įvairių rūšių verslo dovanų yra daug, o jų pasirinkimas priklauso nuo to, ką norite pasiekti. Kai kurių populiarių verslo dovanų pavyzdžiai:

  • Asmeninės dovanos: stilingas rašiklis su užrašu, rankšluostis su logotipu, ar puodelis su įmonės logotipu
  • Reklaminiai saldumynai: šokoladas firminėja pakuotėje, saldainiai su logotipu, šokoladukai su logotipu, ar savo firminė kava
  • Reklaminės dovanos, tokių kaip užrašų knygutės ar skrajutės su įmonės logotipu
  • Biuro dovanos: kalendoriai, usb raktai su logotipu, meteo stotelės, pelės kilimėliai su logotipu

Rekomenduojama sužinoti apie gavėjo interesus ir poreikius, kad būtų pasirinkta tinkama dovana.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į dovanų vertę. Vrerslo dovanos vertė neturėtų būti per didelė ar per maža, kad nebūtų sukeliamas netinkamas įspūdis.

Jei norite, kad verslo dovana būtų pritaikyta gavėjo individualiems poreikiams, galite pasirinkti personalizuotas dovanas. Tai gali būti dovanos su vardu arba specialiai pagamintos verslo dovanos jūsų individualaus dižaino.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į įmonės specifiką, kai pasirenkate verslo dovanas. Dovanų pasirinkimas turėtų atitikti įmonės vertes ir įvaizdį. Tai reiškia, kad pasirinkdami dovanas turite atsižvelgti į įmonės sektorių, stilių, pozicionavimą ir tikslus.

Galite taip pat pasirinkti dovanas, kuriomis akcentuoja socialine atsakomybe. Tai dovanos, pagamintos iš tvarių arba perdirbtų medžiagų. Jos atkreips aplinkinių dėmesį, bei padidins įmonės socialinę atsakomybę.

Apibendrinant, pasirinkdami verslo dovanas svarbu atsižvelgti į gavėjo interesus ir poreikius, dovanos vertę ir socialinę atsakomybę. Tinkamai pasirinktos dovanos padės užmegzti gerus santykius su verslo partneriais, darbuotojais ir klientais.

Rekomenduojama dovanoti verslo dovanas ne dažniau kaip kartą per 3-4 mėnesius, nes per dažnas dovanų dovanojimas gali būti per įkyru. Be to, rekomenduojama pasirinkti geriausią metą verslo dovanos dovanojimui, pvz., prieš Kalėdas ar Naujuosius metus, gimtadienius, darbuotojų jubiliejus ar kitas ypatingas progas.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į dovanų gavėjų elgseną. Jei pastebite, kad gavėjas yra abejingas verslo dovanai, tai gali būti ženklas, kad dovanų dovanojimas per dažnas. Todėl rekomenduojama stebėti gavėjų reakcijas ir prisitaikyti prie jų poreikių.

Visų pirma, verslo dovanų dovanojimas turi būti dėl padėkos ir gerų santykių užmezgimo, o ne dėl privalumo ar spaudimo. Todėl geriausia yra pasirinkti tinkamą laiką ir reikiamą dovaną, atsižvelgiant į konkrečias situacijas ir poreikius.

Yra puikus būdas reklamuoti savo įmonę ir padidinti prekės ženklą, dovanojant verslo dovaną su logotipu.

Verslo dovanos su logotipu gali būti įvairios - nuo paprastų reklaminių daiktų, tokių kaip pieštukai, bloknotai ir kiti biuro reikmenys, iki didesnių ir brangesnių dovanų, tokių kaip krepšiai, kelioninės kuprinės, striukės ar marškinėliai ir kepurėlės su logotipu. Svarbu pasirinkti dovaną, kuri atitinka jūsų verslo sritį ir yra tinkama dovanų gavėjui.

Vienas iš didžiausių privalumų dovanojant verslo dovanas su logotipu yra tai, kad jūsų įmonės prekės ženklas yra matomas kiekvieną kartą, kai dovanos gavėjas naudoja šią verslo dovaną. Be to, tai yra puiki reklamos strategija, ypač jei dovanos gavėjas yra potencialus klientas ar partneris.

Taigi, jei norite padidinti savo prekės ženklo žinomumą ir solydžiai reklamuoti savo įmonę, verta apsvarstyti dėl verslo dovanų su savo logotipu įsigyjimo.Prekė įkeltą į palyginimą