Fleškutės

Metalinės fleškutės populiariausias žvejų, medžiotojų ar keliautojų atributas.Taurusis gėrimas bus apsaugotas nuo išsiliejimo, o talpos pakaks saikingam mėgavimuisi :)

Gertuvių rinkinį GLASGOW SET sudaro gertuvė ir piltuvėlis. Įpakuota dovanų dėžutėje, todėl nereikės papildomai rūpintis įpakavimu. Gertuvės talpa 180 ml. Gertuvės matmenys:15,7x4,7x16,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
30ml metalinė dirbtine oda padengta gertuvė su karabinu. 4 x 7,2 cm. 125g. Dėžutė komplekte. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
30ml metalinė gertuvė su karabinu. 4 x 7,2 cm. 43g. Dėžutė komplekte. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Gertuvės ir raktų pakabukai viename, modelis ONNA. Gertuvių talpa - 30 ml. Gertuvės matmenys: 8,5x2,5x10,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Fleškutės

Gertuvės JOHAN

Gertuvės JOHAN. pagamintos iš nerūdijančio plieno ir dirbtinės odos. Gertuvių talpa: 200 ml. Gertuvių matmenys: 9,6x12,5x3 cm.  Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Fleškutės

Gertuvės HUNT PLUS

Gertuvės HUNT PLUS.  Gertuvių talpa - 170 ml. Gertuvės įpakuotos dovanų dėžutėje. Matmenys: 12,3x17x4,3 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
Gertuvių rinkiniai ROGER. Pagaminti iš nerūdijančio plieno. Rinkinį sudaro: gertuvės, piltuvėlis ir taurelė. Gertuvės talpa - 140 ml. taurelės talpa - 40 ml. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
ertuvių rinkinys MISS SET. Rinkinį sudaro: nerūdijančio plieno gertuvė ir piltuvėlis. Gertuvės su piltuvėliu yra įpakuotos dovanų dėžutėje, todėl nereikės rūpintis papildomu įpakavimu.Gertuvės talpa -140 ml. Gertuvių matmenys:12x4,2x13,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Fleškutės

Gertuvės NADINE

Gertuvės NADINE, pagamintos iš nerūdijančio plieno. Gertuvių talpa - 175 ml. Gertuvių matmenys: 9,7x10,8x2,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Fleškutės

Gertuvės TANISHA

Pagamintos iš nerūdijančio plieno. Talpa - 175 ml. Matmenys: 9,2x12,5x2,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

Filtruoti pagal

Kainą
Manufacturers
Atrinkti
Product added to wishlist
Product added to compare.