Biurui, Renginiams

Biūro reikmenys - nepakeičiamos smulkmenos, reikalingos bet kokiame ofise bei prekės renginiams, skirtos išdalinti jo dalyviams arba organizatoriams. Su Jūsų pageidaujamu logotipu ar užrašu.

Antistresiniai Gaminiai

Antistresinis gaminys Širdis

Minkštas antistresinis žaisliukas - širdelė, su grandinėle ir žiedu raktams. Dydis: 40 x 40 x 30 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Biurui, Renginiams

Užrašų knygutė Square

V2600
Maža stilinga užrašų knygutė (200 tuščių lapų) su lipniais žymekliais (125 lapeliai) sutalpins visus jūsų užrašus ir patogiai tilps net į kišenę! Matmenys: 8 x 3,2 x 8 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.
Antistresiniai Gaminiai

Antistresinis gaminys liniuotė

V2876
Žaismingas antistresinis gaminys liniuotė - mankšta riešui bei reklaminė priemonė Jums! Matmenys: 15,2 x 3,7 x 1,8 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.
Biurui, Renginiams

Užrašų knygutė Sense

R08612
Elegantiška užrašų knygutė veltinio viršeliu, su tušinuku. Ši knygutė pagaminta iš ekologiškų medžiagų. 80 lapų linijomis. Matmenys: 150 x 180 x 14 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.
Ekologiškos užrašų knygutės

Lipnių lapelių knygutė Cart

826701
Lipnūs žymekliai kartoniame aplanke - galėsite pasižymėti kiekvieną svarbią žinutę ar smulkmeną. Po 20 vnt. kiekvienos spalvos lapelių. Matmenys: 8 x 6 x 0,30 cm Minimalus gamybos kiekis: 100 vnt.
Juostelės ant Kaklo

Itin siaura kaklajuostė

itin
Siauros kaklajuostės su kilpele telefonui, metaliniu karabinu ir žiedu raktams. Dydis: 43,5 x 3 cm.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.
Antistresiniai Gaminiai

Antistresinis gaminys Yo-yo smile

Minkštas antistresinis žaisliukas - Yo-Yo su šypsena. Skersmuo: 60 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Antistresiniai Gaminiai

Antistresinis gaminys Happy

Minkšti pastatomi antistresiniai gaminiai su šypsena - mankšta riešui bei reklaminė priemonė Jums! Matmenys: 60 x 60 x 60 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.
Antistresiniai Gaminiai

Antistresinis gaminys Yo-yo

Minkštas antistresinis žaisliukas - Yo-Yo. Skersmuo: 60 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Antistresiniai Gaminiai

Antistresinis gaminys Basketball

Minkštas antistresinis žaisliukas - krepšinio kamuolys, su grandinėle ir žiedu raktams. Skersmuo: 39 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Antistresiniai Gaminiai

Antistresinis gaminys Šalmas

Minkštas antistresinis žaisliukas - apsauginis šalmas, su grandinėle ir žiedu raktams. Dydis: 55 x 30 x 45 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Ekologiškos užrašų knygutės

Užrašų knygutė Ekonote

V2687
Parodykite savo klientams, kad rūpinatės gamta ir padovanokite praktišką užrašų knygutę su įmontuotu rašikliu! Išmatavimai: 9 x 11,1 x 1 cm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Antistresiniai Gaminiai

Antistresinis gaminys Car

Minkštas antistresinis žaisliukas - mašina, su grandinėle ir žiedu raktams. Dydis: 80 x 35 x30 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Antistresiniai Gaminiai

Antistresinis gaminys Smile

Minkštas antistresinis žaisliukas - šypsena, su grandinėle ir žiedu raktams. Skersmuo: 40 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Antistresiniai Gaminiai

Antistresinis gaminys Volleyball

Minkštas antistresinis žaisliukas - tinklinio kamuolys su grandinėle ir žiedu raktams. Skersmuo: 40 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Antistresiniai Gaminiai

Antistresinis gaminys Kick

Minkštas antistresinis žaisliukas - futbolo kamuolys su grandinėle ir žiedu raktams. Skersmuo: 40 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Vizitinių kortelių dėkliukai

Vizitinių kortelių dėklas Daze

Modernus ir praktiškas vizitinių kortelių dėklas iš metalo ir dirbtinės odos. Telpa 25 kortelės. Matmenys: 103 x 65 x 19 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Vizitinių kortelių dėkliukai

Vizitinių kortelių dėklas Dash

Klasikinis metalinis vizitinių kortelių dėklas, kuriame dera matinis ir blizgus nerūdijantis plienas. Telpa 15-18 kortelių. Matmenys: 93 x 60 x 10 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Vizitinių kortelių dėkliukai

Vizitinių kortelių dėklas Emb

Stilingas vizitinių kortelių dėklas iš dirbtinės odos su elegantiška metaline juostele ir magnetiniu uždarymu. Matmenys: 95 x 65 x 13 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Vizitinių kortelių dėkliukai

Vizitinių kortelių dėklas Firm

Modernus ir elegantiškas vizitinių kortelių dėklas iš metalo ir dirbtinės odos. Matmenys: 95 x 65 x 11 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Vizitinių kortelių dėkliukai

Vizitinių kortelių dėklas Logo

Elegantiškas dirbtinės odos vizitinių kortelių dėklas su magnetiniu užsegimu. Matmenys: 95 x 65 x 19 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Biurui, Renginiams

Užrašų knygutė Stripe

V2669
Nedidelė balta, maždaug A6 formato, užrašų knygutė su ryškiaspalve juostele ir žymekliu. Išmatavimai: 9 x 1,3 x 14 cm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Dokumentų dėklai

Dėklas dokumentams A5 Corner

Stilingas dėklas dokumentams ar užrašams. Pagamintas iš dirbtinės odos, su metaliniais kampučiais (tušinukas ir bloknotas į komplektą neįeina). Išmatavimai: 17 x 22 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kainą
Spalva
daugiau... mažiau
Atrinkti
Pridėjote prekę į palyginimą

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai yra skirti užtikrinti geriausią naršymo patirtį. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.