Austos kontrolinės juostelės Padidinti

Medžiaginės kontrolinės juostelės

Naujiena

Austos/medžiaginės apyrankės prilyginamos beveik prie 100% neįmanomo suklastojimo. Jos greitai ir lengvai užsegamos. Ant apyrankės išsiuvinetą kompanijos logotipą ir žinutę įsimins ilgam.

Austos/medžiaginės apyrankės - tai ne tik unikalus ir inovatyvus rinkodaros ir kontrolės sprendimas, bet ir stilingas aksesuaras, kuris padės prisiminti įvykio ryškiausias akimirkas.

More details

Minimalus užsakymo kiekis: nuo 300 vnt.

Gamybos terminas: 2 savaitės

Galimybė pasirinkti vienkartinį metalinį arba plastikinį fiksatorių. O taip pat ir plastikinį daugkartinį fiksatorių.

 

Apyrankės gaminamos remiantys Jūsų pageidaujamu dizainu. Tai unikalus ir išskirtinis produktas tinkantis įvairiam panaudojimui (lankytojų kontrolė, reklama, suvenyras, stilingas atributas ir t.t.)

 

Dažniausiai užduodami klausimai apie austas apyrankes

Iš ko gaminamos austos apyrankės ?
Austos/medžiaginės apyrankės gaminamos iš aukštos kokybės vienasluoksnio poliesterio, ant kurio specialios mašinos pagalba išsiuvinėjamas raštas pagal paruoštą gamybos programą. Tai pilnai personalizuojamas bei saugus nuo suklastojimo produktas.

Kiek skirtingų spalvų aš galiu naudoti projektiniame makete?
Projektiniame makete Jus galite naudoti visas spalvas!

Kiek kainuoja?
Gaminių kainą pateiksime atsakydami į Jūsų užklausą. Produkto kaina priklauso nuo užsakymo kiekio. Prašome su mumis susisiekti ir mes pateiksime tik Jums skirtą pasiūlymą!

Kaip užsegamos austos/medžiaginės apyrankė?
Austos apyrankės užsegamos naudojant aliumininį fiksatorių arba plastikinį fiksatorių. Užsegus austą apyrankę, jos negalės nusiimti nesugadinus. Austos apyrankės puikiai tinka projektams trunkantiems kelias dienas ar savaites. Austas apyrankes patogu nešioti, todėl jos neveržia rankos.

Kas naudoja austas apyrankes?
Austos apyrankės naudojamos pagrindinėse Europos bendrijos šalių renginiuose ir reklamos kampanijose. Austų apyrankių aukšta kokybė, maksimali personalizacija, auksčiausias "brandingo" lygis ir puiki apsauga nuo suklastojimo  suteikia joms pranašumus, dėl kurių jos vis dažniau naudojamos masiniose renginiuose ir inovatyviose reklamos kampanijose.

Kokie yra pagrindiniai privalumai austos/medžiaginės apyrankių?
Austos apyrankės yra pilnai personalizuotos. Kiekvieną užsakymą mes pagaminsime laikantis griežtų patvirtintame makete nurodytų reikalavimų. Taip pat, austos apyrankės yra ekstremaliai tvirtos, jų savininkai po panaudojimo įtraukia į savo suvenirų ir kolekcionuojamų daiktų kolekciją, tai liudyja apie aukštą austos apyrankės vertę. Jos siūlo korporatyvinio identiteto privalumus, lengvai ir greitai užsegamos ant rankos riešo, stilingos ir plonos. Austas apyrankes po renginio nešioja iki kelių mėnesių, kas prailgina Jūsų reklaminės žinutės sklaidą.

 

 

Mūsų austų apyrankių privalumai:

  Pagamintos iš ekologijai nekenksmingų medžiagų
 

Aukščiausias saugumo nuo suklastojimo lygis (lyginant su kitomis apyrankėmis)

   
  Paskutinė inovacija apyrankių rinkoje
  Ekstremaliai patogios nešiojime
  Plonas ir elegantiškas dizainas
  Labiausiai tinkančios renginiams, kurie vyksta ilgiau nei vieną dieną
  Pilnai dekoruojamos
  Puikus korporatyvinio identiteto privalumas
  Lengvai ir greitai tvirtinamos ant rankos / riešo
  Dažnai tampa suveniru ar kolekcionuojamu daiktu
  Gali būti nuosekliai sunumeruotos
  Tinkamos kiek drėgnoms, tiek ir sausoms aplinkoms