Rašymo priemonės

Šioje kategorijoje produktų: 198

Tušinukai, rašikliai, šratinukai, parkeriai, pieštukai bei kitos rašymo priemonės skirtos didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Minimalus užsakymo kiekis - 200 vnt.

Parodyta 1 - 20 iš 198 produktų
 • Plastikiniai tušinukai Nas Ad

  Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su pasukimo mechanizmu ir ryškios spalvos detale - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai Ad-L
  2050

  Kokybiški plastikiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai Swan Plastikiniai tušinukai Swan
  -45%
  Plastikiniai tušinukai Swan

  Gaminami su juodu arba mėlynu rašalu

  €0.42 €0.77 -45%
 • Plastikiniai tušinukai L

  Klasikinio dizaino plastikiniai tušinukai. Nebrangus ir stilingas pasirinkimas. Aštuonių spalvų pasirinkimas. Galimybė pasirinkti mėlyną arba juodą rašalą.

   
 • Plastikinis tušinukas Rubber
  V1905-03

  Plastikinis tušinukas, padengtas perforuota guma. Ø 1,1 x 14 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Plastikiniai tušinukai Primero

  Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu ir ryškios spalvos detale - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,9x1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis...

   
 • Plastikiniai tušinukai Primero 2

  Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu ir baltos spalvos detale - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,9x1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis...

   
 • Plastikiniai tušinukai Primero Colour

  Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,9x1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai Fair
  3539

  Ryškiaspalviai tušinukai - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Matmenys: 14,3 × 1,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Reklaminiai tušinukai STAR

  Reklaminiai tušinukai su Jūsų logotipu. Platus spalvų pasirinkimas. Minkštai rašantis, brėžio storis iki 0,7 mm.   Minimalus užsakymo kiekis: 500 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai Peo

  Plastikiniai tušinukai modelio Peo su Jūsų logotipu. Kokybiškas plastikai, metalinis segtukas, minkštai rašantis rašalas. Naujas modelis, puiki kaina!   Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.

  €0.43
 • Plastikiniai tušinukai Athens

  Stilingi, minimalistinio dizaino plastikiniai tušinukai ryškiaspalviu korpusu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai Maui

  Stilingi keturbriauniai tušinukai su dangteliu - nebrangi ir praktiška priemonė reklamai! Pagaminti iš plastiko. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai Bres

  Elegantiški plastikiniai tušinukai Bres. mėlynu rašalu. Matmenys: 14,4 x ø1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai BELL

  Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Bell. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 135 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo...

   
 • Metaliniai tušinukai Bond

  Metalinis tušinukas, modelis Bond. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 145 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai May

  Elegantiški metališkų spalvų tušinukai su paspaudimo mechanizmu - nepakeičiama reklaminė priemonė! Pagaminta iš plastiko. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Metaliniai tušinukai Fit

  Stilingas metalinis tušinukas, modelis Fit. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. 2017 metų naujiena! Tušinukų dydis: 135 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...

   
 • Plastikiniai tušinukai Bur su lietikliu

  Patogūs plastikiniai tušinukai su mėlynos, raudonos ir juodos spalvos rašalu bei lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetei. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Bond su lietikliu

  Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Bond. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 145 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo...