Dokumentų dėklai

Šioje kategorijoje produktų: 9

Patogūs dokumentų dėklai su bloknotais bei papildomais skyriais - neatsiejama verslo detalė.

Parodyta 1 - 9 iš 9 produktų
 • Dėklas dokumentams Eleanor su užrašine ir skaičiuotuvu

  Aplankas dokumentams su užrašine ir skaičiuotuvu ELEANOR. Pagaminta iš dirbtinės odos. Spalva - juoda. Matmenys: 29x4,5x38 cm.   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Dėklas dokumentams Danny su užrašine ir skaičiuotuvu

  Aplankas dokumentams susidėti su užrašine ir skaičiuotuvu DANNY. Pritaikyta A4  ir mažesnio formato dokumentams. Medžiaga - dirbtinė oda. Matmenys: 27x36x3,5 cm.   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Dėklas dokumentams su užrašine CAMBRIA

  Aplankas dokumentams su užrašine CAMBRIA. Pritaikyta A4 formato dokumentams. Matmenys: 24x2x32,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Dėklas dokumentams VALTERI

  Aplankas dokumentams VALTERI. Aplankale yra užrašinė,skaičiuotuvas ir magnetinis užraktas. Aplankas pagamintas iš dirbtinės odos. Matmenys: 25,5x1,8x31,6 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Dėklas dokumentams CHAVIER

  Aplankas dokumentams su užrašine CHAVIER. puikiai tinka A4 ir mažesnio formato dokumentams. Matmenys: 24,5x1x31,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Dėklas dokumentams NORIK

  Aplankas dokumentams su užrašine ir skaičiuotuvu NORIK. Pagaminta iš dirbtinės odos. Pritaikytas A4 ir mažesnio formato dokumentams. Matmenys: 25x2x33 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Dėklas dokumentams HANSEL

  Aplankas dokumentams  su užrašine ir skaičiuotuvu HANSEL.Pagaminta iš dirbtinos odos. Pritaikyta A4 ir mažesnio formato dokumentams. Matmenys: 25x3x34 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Dėklas dokumentams TEREUS

  Aplankas dokumentams  su užrašine TEREUS. Pritaikyte A4 ir mažesnio formato (A5,A6) dokumentams. Pagaminta š dirbtinės odos. Matmenys: 25x2x33 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Dėklas dokumentams A5 Corner

  Stilingas dėklas dokumentams ar užrašams. Pagamintas iš dirbtinės odos, su metaliniais kampučiais (tušinukas ir bloknotas į komplektą neįeina). Išmatavimai: 17 x 22 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.