Sportiniai rūbai

Šioje kategorijoje produktų: 24

Sportiniai marškinėliai ir džemperiai su Jūsų logotipu ar šūkiu.

Parodyta 1 - 20 iš 24 produktų
 • Marškinėliai su atšvaitinėmis juostomis Double

  Stilingi marškinėliai su atšvaitinėmis juostelėmis - sportui ir kasdienai! Medžiaga: 100% poliesteris Dydžiai: XS, S, M, L, XL, XXL Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Marškinėliai su atšvaitinėmis juostomis Single

  Stilingi marškinėliai su atšvaitinėmis juostelėmis - sportui ir kasdienai! Medžiaga: 100% poliesteris Dydžiai: XS, S, M, L, XL, XXL Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Moteriški marškinėliai su atšvaitinėmis juostomis

  Stilingi sportiniai marškinėliai su atšvaitinėmis juostelėmis - sportui ir kasdienai! Medžiaga: 100% poliesteris Dydžiai: XS, S, M, L, XL   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Vyriški sportiniai marškinėliai
  8000

  Vyriški sportiniai marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Jų etiketė itin maža, tad net nejausite, kad ji yra. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Moteriški sportiniai marškinėliai
  8100

  Moteriški sportiniai marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Jų etiketė itin maža, tad net nejausite, kad ji yra. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Naujiena - marškinėliai su įvairiais raštais! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Sportiniai marškinėliai Fan
  124

  Modernaus dizaino sportiniai marškinėliai idealiai tinka laisvalaikiui ir kasdieniam dėvėjimui. Neįprasta asimetriška apykaklė. Su šoninėmis siūlėmis. Medžiaga: 100% poliesteris, pique audinys Galimi dydžiai: 6 metai, 8 metai, 10 metų, XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą,...

   
 • Moteriški sportiniai marškinėliai Fan
  140

  Modernaus dizaino sportiniai marškinėliai idealiai tinka laisvalaikiui ir kasdieniam dėvėjimui. Apvali apykaklė siauru krašteliu. Sutvirtinta pečių juosta. Su šoninėmis siūlėmis. Medžiaga: 100% poliesteris, pique audinys Galimi dydžiai: XS, S, M, L, XL   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime...

   
 • Vyriški sportiniai marškinėliai Cotton
  8600

  Stilingi sportiniai marškinėliai pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti, o itin minkštas ir švelnus audinys suteikia medvilnės pojutį. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...

   
 • Moteriški sportiniai marškinėliai Cotton
  8700

  Stilingi sportiniai marškinėliai pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti, o itin minkštas ir švelnus audinys suteikia medvilnės pojutį. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...

   
 • Vyriški sportiniai marškinėliai Top
  8010

  Vyriški sportiniai marškinėliai be rankovių pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Moteriški sportiniai marškinėliai Top
  8110

  Moteriški sportiniai marškinėliai be rankovių pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Vyriški sportiniai marškinėliai be rankovių
  8440

  Vyriški sportiniai marškinėliai be rankovių, pagaminti iš ACTIVE DRY poliesterio, todėl leidžia odai kvėpuoti ir palaiko komfortabilią temperatūrą sportuojant. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Moteriški sportiniai marškinėliai Tank
  8540

  Moteriški sportiniai marškinėliai be rankovių plačia iškirpte pagaminti iš akyto tinklelio audinio. Šie marškinėliai nevaržo judesių, tad puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ir sportui. Pagamina iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime...

   
 • Vyriški sportiniai polo marškinėliai
  8450

  Vyriški sportiniai polo marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su dekoratyviomis siūlėmis, pagaminta iš tampraus 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Moteriškos sportinės kelnės

  Moteriškos 7/8 ilgio sportinės kelnės, pagamintos iš Active-dry poliesterio, kuris leidžia odai kvėpuoti ir greitai džiūna. Su plačia juosmens linija ir dekoratyvinėmis siūlėmis. Asfalto/melanžo spalvos.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipa ar užrašą.   Minimalus užsakymo kiekis: 20 vnt.

   
 • Vyriški sportiniai marškinėliai Raglan

  Vyriški sportiniai marškinėliai reglano rankovėmis, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Moteriški sportiniai marškinėliai Raglan

  Moteriški sportiniai marškinėliai reglano rankovėmis, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Vaikiški sportiniai marškinėliai

  Vaikiški sportiniai marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Jų etiketė itin maža, tad net nejausite, kad ji yra. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Vyriški sportiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis

  Vyriški sportiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.

   
 • Vyriški sportiniai marškinėliai siaura apykakle
  8400

  Vyriški sportiniai marškinėliai siaura apykakle, iš kilpinio tinklelio audinio, puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.