Akiniai

Šioje kategorijoje produktų: 37

Stilingi reklaminiai akiniai su jūsų logotipu.

Parodyta 1 - 20 iš 37 produktų
 • Mikrofibros servetėlės
  sdx02

  Mikrofibros servetėlės akiniams, saulės akiniams ir žiūronams. 18x17mm. Minimalus kiekis - 100vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Reklaminiai akiniai nuo saulės Blackburn

  Klasikinio dizaino akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, rėmeliai pagaminti iš metalo. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Reklaminiai akiniai nuo saulės

  Stilingi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės bei kontrastingų spalvų auselėmis. Matmenys: 16 x 14 x 3,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Reklaminiai akiniai nuo saulės Sport

  Stilingi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, supakuoti į mikro pluošto maišelį ir kietą dėkliuką. Matmenys: 14 x 3,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Sportiniai akiniai nuo saulės Robson

  Stilingi sportiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matiniai rėmeliai su guminėmis detalėmis šonuose. Dovana: kietas dėkliukas ir šluostė akiniams. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Reklaminiai akiniai nuo saulės Swiss

  Stilingi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, supakuoti į dovanų dėžutę. Matmenys: 12,9 x 12,2 x 4 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Reklaminiai akiniai nuo saulės Swiss extreeme

  Stilingi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, supakuoti į dovanų dėžutę. Su trijų spalvų keičiamais stiklais. Matmenys: 13,6 x 12,5 x 4 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Sportiniai akiniai nuo saulės Sporty

  Sportiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Dovana: minkštas dėklas akiniams. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Reklaminiai akiniai nuo saulės MAT

  Sportiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14,3 x 4,7 x 2,9 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Vaikiški akiniai nuo saulės

  Vaikiški akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 12,3 x 4 x 2,6 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Stenopiniai akiniai nuo saulės RP70

  Ryškiaspalviai stenopiniai akiniai su mažomis skylutėmis. Puikiai tinka daugiaspalvei spaudai. Matmenys: 14,1 x 4,9 x 13,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Sportiniai akiniai nuo saulės Canmore

  Stilingi sportiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, itin stipraus plastiko rėmeliais. Dovana: skaidrus, vandeniui atsparus dėkliukas ir šluostė akiniams. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Reklaminiai akiniai nuo saulės RP87

  Stilingi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, supakuoti į virvelėmis sutraukiamą maišelį. Matmenys: 14,5 x 5,3 x 3,7 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Klasikiniai akiniai nuo saulės RP88

  Stilingi klasikiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14,2 x 5 x 2,7 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Reklaminiai akiniai nuo saulės RP81

  Stilingo dizaino akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14,4 x 6 x 3,9 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Reklaminiai akiniai nuo saulės RP93

  Stilingo dizaino akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14 x 5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Reklaminiai akiniai nuo saulės RP78

  Stilingo dizaino akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 1,3 x 14,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Reklaminiai akiniai nuo saulės Crystal

  Retro akiniai skaidriais rėmeliais su UV400 apsauga nuo saulės. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Reklaminiai akiniai nuo saulės Retro

  Retro akiniai ryškiaspalvėmis kojelėmis su UV400 apsauga nuo saulės. Itin didelis spalvų pasirinkimas! Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Sulankstomi akiniai nuo saulės RP43

  Sulankstomi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14,1 x 4,7 x 3,8 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.