Tušinukai su lietikliu

Šioje kategorijoje produktų: 38

Tušinukai išmaniems!

Parodyta 1 - 20 iš 38 produktų
 • Metaliniai tušinukai Kosmo Slim Touch

  Visiems, kuriems patinka tušinukai Kosmo, tačiau norisi atsinaujinti, šis šiek tiek plonesnis metalinio tušinuko modelis su lietikliu puikiai tiks! Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis 135 mm x 7 mm. Puiki kaina! Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį...

   
 • Metaliniai tušinukai BELL

  Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Bell. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 135 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo...

   
 • Metaliniai tušinukai Bond su lietikliu

  Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Bond. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 145 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo...

   
 • Metaliniai tušinukai MOOI su lietikliu

  Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Mooi. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 140 mm x 10 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Minimalus užsakymo kiekis...

   
 • Metaliniai tušinukai Fit

  Stilingas metalinis tušinukas, modelis Fit. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. 2017 metų naujiena! Tušinukų dydis: 135 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...

   
 • Metaliniai tušinukai su lietikliu Idu
  10632601

  Stilingo dizaino, aukštos kokybės metaliniai tušinukai su lietikliu Idu. Matmenys: 13 x ø1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Seo su lietikliu
  10654400

  Stilingi metaliniai tušinukai su lietikliu ir pasukimo mechanizmu. Matmenys: 12,8 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai Gor su lietikliu
  10699500

  Stilingi plastikiniai tušinukai su lietikliu ir nuimamu dangteliu. Įmontuotas telefono laikiklis kitame gale. Matmenys: 14,5 x ø1,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Fib su lietikliu
  10686600

  Išskirtinio dizaino, itin lengvi metaliniai tušinukai su lietikliu pritaikytu visiems liečiamiesiems ekranams. Supakuoti Marksman dovanų dėžutėje. Mėlynas arba juodas rašalas.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai Nash Stylus

  Patogūs plastikiniai tušinukai su paminkštinta detale patogiam suėmimui, lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui ir paspaudimo mechanizmu. Gaminami su mėlynu arba juodu rašalu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai Giza su lietikliu

  Elegantiško dizaino polimerinio plastiko tušinukai su paspaudimo mechanizmu - nebrangi ir stilinga reklaminė priemonė! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Zoe su lietikliu

  Stilingi minimalistiniai tušinukai su lietikliu išmaniesiems telefonams ir planšetėms, bei paspaudimo mechanizmu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai Naples su lietikliu

  Praktiški stilingo dizaino plastikiniai tušinukai su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui ir paspaudimo mechanizmu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Metaliniai tušinukai Iris su lietikliu ir dviejų spalvų...

  Itin praktiški metaliniai tušinukai su lietikliu ir dvipusiu pasukimo mechanizmu - juodam ir mėlynam rašalui. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai Emi su lietikliu

  Stilingo dizaino plastikiniai tušinukai su gumine detale patogiam rašymui, metaline sąsagėle ir lietiklio funkcija! Mėlynas rašalas. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Plastikiniai tušinukai ir lietikliai Style

  Stilingi plastikiniai tušinukai - lietikliai išmaniajam telefonui ar planšetei - tai praktiška dovana Jūsų klientams! Mėlynu rašalu bei patogia juostele su plastikiniu kamštuku, kurio dėka galėsite pritvirtinti tušinuką prie mobiliojo telefono ausinių jungties, kad niekuomet jo nepamestumėte! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą...

   
 • Metaliniai tušinukai CRYS su lietikliu

  Stilingo dizaino metaliniai tušinukai su kristalais ir lietiklio funkcija - puiki reklaminė priemonė Jums! Mėlynas rašalas. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Lietiklis ir mobiliojo telefono laikiklis viename Rad

  Stilingas lietiklis išmaniojo telefono ekranui ir laikiklis telefonui viename! Šio lietiklio dizainas užtikrina, kad galėsite naudoti abi funkcijas vienu metu, o inovatyvus laikiklis turi standartinę 3,5mm ausinių jungtį, kuri patogiai laikys jūsų telefoną stabilioje padėtyje. Supakuota į Marksman dovanų dėžutę. Pagaminta iš aliuminio ir plastiko....

   
 • Metaliniai tušinukai Sov su lietikliu ir lazeriu

  Šie metaliniai tušinukai yra itin praktiški, nes turi ne tik lietiklį, bet ir lazerį, kuris šviečia net 50 metrų atstumu. Tušinuko dangtelis nusiima ir lietiklis tampa rašikliu, o paspaudus mygtuką - aktyvuojamas lazeris (baterijos pridedamos). Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...

   
 • Metaliniai rašikliai Xen su lietikliu ir žibintuvėliu
  10654300

  Stilingi metaliniai rašikliai su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetei bei LED žibintuvėliu (baterijos pridedamos). Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.