Ekologiškos užrašų knygutės

Ekologiškos užrašų knygutės

Šioje kategorijoje produktų: 28
Parodyta 1 - 20 iš 28 produktų
 • Bloknotas A6

  Bloknotas su tušinuku. Dydis: 11x14,5x0,6 cm Lapų kiekis: 120 vnt.   Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.

   
 • Bloknotas A5

  Bloknotas su tušinuku. Dydis: 12x21x0,5 cm Lapų kiekis: 120 vnt.   Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.

   
 • Bloknotas A4

  Bloknotas su tušinuku. Dydis: 21,5x28,8x0,6 cm Lapų kiekis: 120 vnt.   Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.

   
 • Bloknotas ALF su įvairių spalvų žymekliais ir rašikliu

  Blonknotai su įvairių spalvų lipniais žymekliais ir tušinuku ALF. Pagaminta i6 perdirbto popieriaus. Matmenys:9x1,3x14,3 cm.   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  

   
 • Blonknotai su rašikliu RAINER

  Blonknotai su rašikliu RAINER. Susegti spyrale.Galima rinktis iš dviejų spalvų: mėlynos arba raudonos. Matmenys: 10,5x15,5x1,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Bloknotas širdelė

  Širdingi užrašai! Parodykite klientams, kad jie Jums rūpi ir nustebinkite juos mielais širdutės formos bloknotais. 60 šio bloknoto baltų lapelių, o taip pat jo viršeliai pagaminti iš perdirbto popieriaus. Išmatavimai: 13 x 12,7 x 1,1 cm Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį atspausdinsime širdelės viduryje, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.

   
 • Bloknotas telefonas

  Žaismingos telefono formos bloknotą norėsis visuomet turėti su savimi, todėl ši dovanėlė yra nebrangi ir naudinga reklaminė priemonė tam, kad klientai Jūsų niekada nepamirštų! Išmatavimai: 12,7 x 11 x 1,1 cm Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį greitai ir kokybiškai atspausdinsime ant viršelio, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Bloknotas su lipniais lapeliais

  Šis 100 lapų bloknotas su lipniais žymekliais ir lapeliais yra draugiškas gamtas ir praktiška priemonė Jūsų reklamai! Išmatavimai: 9,3 x 13,2 x 0,9 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Bloknotas su įvairių dydžių lipniais lapeliais

  Šiame bloknote rasite visoms pastaboms, telefonų numeriams ar ilgiems užrašams tinkamų lipnių lapelių - rašykite, klijuokite ir nieko nepamirškite! O mes papuošime jį Jūsų logotipu ar pageidaujamu užrašu! Išmatavimai: 8 x 10,5 x 1 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kišeninė užrašų knygutė

  Patogi užrašų knygutė susiūta medvilniniu siūlu tilps Jūsų kišenėje, tad galėsite ją pasiimti su savimi visur ir visada! Išmatavimai: 8,5x10x1 cm Nemokamai suruošime maketą suderinimui ir papuošime ją Jūsų logotipu!

   
 • Knygutė SONORA PLIUS su spirale ir rašikliu

  Stilingo dizaino užrašų knygutė su spirale ir mėlynai rašančiu rašikliu bus puiki dovana Jūsų klientams! Ji pagaminta iš perdirbto popieriaus ir greitai suįrančių plastikinių dalių. Išmatavimai: 18x13x0,7 cm Individualizuosime ją Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kišeninė knygutė SONORA su rašikliu

  Parodykite savo klientams, kad rūpinatės gamta ir padovanokite praktišką užrašų knygutę su spirale ir rašikliu! Išmatavimai: 14x9x0,7 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Užrašų knygelė BLOQUERO su tušinuku

  Ne tik praktiška, bet ir draugiška gamtai dovana! Išmatavimai: 18x13x0,8 cm Papuošime ją Jūsų reklaminiu šūkiu ar logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Užrašų knygutė BLOQUERO PLIUS su rašikliu

  Užrašų knygutė iš perdirbto popieriaus su 70 tuščių lapų Jūsų užrašams! Tušinukas ir plastikinės detalės yra pagamintos iš gamtai draugiškų medžiagų, todėl tai nepriekaištinga dovanėlė Jūsų klientams! Išmatavimai: 26x19 cm Jūsų pageidavimu papuošime šias užrašų knygutes logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Užrašų knygutė su rašikliu Papiros

  Santūraus dizaino A4 formato užrašų knygutė su tušinuku, pagaminta iš aplinkai draugiškų medžiagų. Išmatavimai: 29,2x23,7x0,8 cm Kruopščiai atspausdinsime ant jos Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Bloknotas su rašikliu COLOBLOCK

  Šis bloknotas su spirale ir rašikliu bus puiki reklaminė priemonė ir pravers kiekvienam Jūsų klientui! Išmatavimai: 18x13,1x1,1 cm Papuošime šį bloknotą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Užrašų knygutė EVERNOTE

  Daili minimalistinio stiliaus užrašų knygutė iš perdirbto popieriaus puikiai tiks visiems užrašams ir pastaboms! Išmatavimai: 14x9x1,4 cm Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir kruoščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį!

   
 • Užrašų knygutė su rašikliu Natunote

  Užrašų knygutė iš perdirbtų medžiagų su 70 lapų linijomis ir rašikliu! Išmatavimai: 13,2x7,5x0,8 cm Greitai ir kokybiškai papuošime knygutę Jūsų logotipu, o maketą suderinsime nemokamai!

   
 • Užrašų knygutė MULTIBOOK su rašikliu ir lipniais lapeliais

  Praktiška užrašų knygutė su dviejų dydžių lipniais lapeliais ir rašikliu - viskas, ko reikia, vienoje vietoje! Išmatavimai: 13x9x0,5 cm Atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Užrašų knygutė PACKPAT su raštinės reikmenimis

  Ši stilinga užrašų knygutė su penalu, kuriame yra pieštukas, rašiklis, trintukas, liniuotė ir drožtukas - tikrai bus naudinga kiekviename biure! Išmatavimai: 22.6x20x1.2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!