Kompiuterinės pelės

Retai kas įsivaizduoja greitą ir komfortabilų darbą kompiuteriu be patogios pelės. Kiekvienas klientas ir darbuotojas džiaugsis gavęs dovanų stilingą kompiuterinę pelytę su Jūsų įmonės logotipu!

Kompiuterinės pelės

Šioje kategorijoje produktų: 12
Parodyta 1 - 12 iš 12 produktų
 • Kompiuterinė pelė RP-Mini-20

  Turbūt niekas neįsivaizduotų darbo kompiuteriu be kompiuterinės pelės - štai kodėl tai puiki priemonė reklamai. Plokščia kompiuterio pelytė, kurią pagaminsime su daugiaspalviu paveikslėliu ir/arba šviečiančiu logotipu bus tikrai naudinga ir Jums, ir Jūsų klientams. Galima spalva: balta Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kompiuterinė pelė RP-201

  Patogi ergonominė pelytė, kuri puikiai telpa delne, su miniatiūriniu 2.4GHz gavikliu, kuris įtaisytas pelės viduje, todėl ši pelytė yra belaidė. Šios formos kompiuterinės pelės yra itin komfortiškos, todėl net ir ilgiau dirbant su kompiuteriu ranka neįskausta. Galimos spalvos: balta, juoda. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar...

   
 • Kompiuterinė pelė RP-215

  Patogi, stilinga, sudedama pelytė, su miniatiūriniu, bevieliu 2.4GHz gavikliu, kuris įtaisytas pelės viduje, todėl ši kompiuterinė belaidė pelė ypač patiks tiems, kurie nemėgsta visur aplink kompiuterį prisiraizgiusių laidų. Galimos spalvos: juoda, balta. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.

   
 • Kompiuterinė pelė RP-Mini-21

  Šiais laikais darbas ar laisvalaikis prie kompiuterio - neatsiejama kasdienybė daugeliui. Todėl siūlome pasinaudoti galimybe ir papuošti elegantiško dizaino kompiuterinę pelytę savo švytinčiu logotipu! Galima rinktis iš 4 spalvų. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kompiuterinė pelė RP-3072

  Kompaktiška USB 2.0 kompiuterinė pelytė su prailginamu laidu (maždaug 69 cm ilgio) ypač patogi darbui su nešiojamu kompiuteriu! Dydis: 4,4 x 7,5 x 2,7 cm Galimos spalvos: juoda su sidabrinės arba raudonos spalvos juostele Kad būtų dar smagiau dirbti su šia pelyte - greitai ir kokybiškai papuošime ją Jūsų logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą paruošime...

   
 • Kompiuterinė pelė RP-3087

  Stilingo dizaino USB 2.0 ergonominė optinė pelytė su Jūsų logotipu - puiki dovana net tik Jūsų klientams, bet ir darbuotojams! Galimos spalvos: raudona, sidabrinė Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kompiuterinė pelė RP-3088

  Patogi, stilinga optinė kompiuterinė pelė greitesniam darbui kompiuteriu! Jos laidas net 1,25 m, todėl ji bus ypač patogi darbui su personaliniu kompiuteriu, o laido tikrai nepritrūks! Dydis: 5,8 x 9,7 x 3,1 cm greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kompiuterinė pelė RP-mini-3237

  Žaisminga USB kompiuterinė pelytė su ištraukiamu laidu ir Jūsų logotipu - maloniam ir efektyviam darbui! Dydis: 8 x 2 x 3,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kompiuterinė pelė RP-3174

  Plokščia optinė kompiuterinė pelė su mėlyna šviesele ir ištraukiamu laidu (75 cm ilgio) atrodys tikrai stilingai, kai ją papuošime Jūsų logotipu! Dydis: 8,6 x 5 x 1,6 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kompiuterinė pelė Auto
  MO7187

  Žaisminga automobilio formos optinė kompiuterinė pelė patogiam darbui kompiuteriu! Naudojant pelę, priekyje šviečia mėlynos lemputės. Ši kompiuterinė pelė su jūsų logotipu bus išskirtinė dovana partneriams ar klientams! Dydis: 10x5,5x3,5 cm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kompiuterinė pelė Mikky
  12340703

  Patogi, stilinga kompiuterinė pelė su ištraukiamu laidu. Galimos spalvos: mėlyna, raudona, juoda.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.

   
 • Kompiuterinė pelė Menlo
  12341500

  Stilinga belaidė optinė kompiuterinė pelė su specialiu DPI (800/1200/1600 DPI). DPI mygtukas leidžia greitai pakeisti pelės jautrumą. Naudoja 2 x AAA baterijas (nepridedama). Supakuota skaidrioje plastikinėje dėžutėje. Galimos spalvos: balta.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.