Kompiuterių priedai

Šioje kategorijoje produktų: 34

Šiais laikais tikriausiai daugelis neįsivaizduoja darbo, o taip pat, ir poilsio dienų be kompiuterių. Būtent todėl įvairūs jų priedai, tokie kaip pelytės, jų kilimėliai, ausinės ir kt., yra reikalingi kiekvienam. Padovanoję klientams šiuos aksesuarus su Jūsų logotipu – galėsite būti tikri, kad esate matomi kiekvieną dieną.

Parodyta 1 - 20 iš 34 produktų
 • USB kavos puodelio šildytuvas
  V3952

  Kad Jūsų kava ar arbata išliktų šilta. Ø9,5 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.

   
 • Pakrovimo kabelis-apyrankė
  V3954

  Suderinama su Android ar iOS. 22 x 1,2 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.

   
 • Kompiuterinė pelė RP-Mini-20

  Turbūt niekas neįsivaizduotų darbo kompiuteriu be kompiuterinės pelės - štai kodėl tai puiki priemonė reklamai. Plokščia kompiuterio pelytė, kurią pagaminsime su daugiaspalviu paveikslėliu ir/arba šviečiančiu logotipu bus tikrai naudinga ir Jums, ir Jūsų klientams. Galima spalva: balta Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kompiuterinė pelė RP-201

  Patogi ergonominė pelytė, kuri puikiai telpa delne, su miniatiūriniu 2.4GHz gavikliu, kuris įtaisytas pelės viduje, todėl ši pelytė yra belaidė. Šios formos kompiuterinės pelės yra itin komfortiškos, todėl net ir ilgiau dirbant su kompiuteriu ranka neįskausta. Galimos spalvos: balta, juoda. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar...

   
 • Kompiuterinė pelė RP-215

  Patogi, stilinga, sudedama pelytė, su miniatiūriniu, bevieliu 2.4GHz gavikliu, kuris įtaisytas pelės viduje, todėl ši kompiuterinė belaidė pelė ypač patiks tiems, kurie nemėgsta visur aplink kompiuterį prisiraizgiusių laidų. Galimos spalvos: juoda, balta. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.

   
 • Kompiuterinė pelė RP-Mini-21

  Šiais laikais darbas ar laisvalaikis prie kompiuterio - neatsiejama kasdienybė daugeliui. Todėl siūlome pasinaudoti galimybe ir papuošti elegantiško dizaino kompiuterinę pelytę savo švytinčiu logotipu! Galima rinktis iš 4 spalvų. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Pelės kilimėlis RP-2419

  Stilingas, ryškiaspalvis pelės kilimėlis su lapeliais užrašams tikrai pravers kiekviename biure! Dydis: 30x2,2x22 cm

   
 • Kompiuterinė pelė RP-3072

  Kompaktiška USB 2.0 kompiuterinė pelytė su prailginamu laidu (maždaug 69 cm ilgio) ypač patogi darbui su nešiojamu kompiuteriu! Dydis: 4,4 x 7,5 x 2,7 cm Galimos spalvos: juoda su sidabrinės arba raudonos spalvos juostele Kad būtų dar smagiau dirbti su šia pelyte - greitai ir kokybiškai papuošime ją Jūsų logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą paruošime...

   
 • Kompiuterinė pelė RP-3087

  Stilingo dizaino USB 2.0 ergonominė optinė pelytė su Jūsų logotipu - puiki dovana net tik Jūsų klientams, bet ir darbuotojams! Galimos spalvos: raudona, sidabrinė Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kompiuterinė pelė RP-3088

  Patogi, stilinga optinė kompiuterinė pelė greitesniam darbui kompiuteriu! Jos laidas net 1,25 m, todėl ji bus ypač patogi darbui su personaliniu kompiuteriu, o laido tikrai nepritrūks! Dydis: 5,8 x 9,7 x 3,1 cm greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kompiuterinė pelė RP-mini-3237

  Žaisminga USB kompiuterinė pelytė su ištraukiamu laidu ir Jūsų logotipu - maloniam ir efektyviam darbui! Dydis: 8 x 2 x 3,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Pelės kilimėlis su skaičiuotuvu RP-3254

  Apvalus pelės kilimėlis su stilingu skaičiuotuvu, tai praktiška dovana kiekvienam, nes šiais laikais kompiuteriai yra neatskiriama kasdienybės dalis! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Pelės kilimėlis sublimacijai

  Laisvė Jūsų fantazijai! Išsirinkite patinkantį paveikslėlį ar nuotrauką, o mes juo papuošime šį stačiakampį pelės kilimėlį iš poliesterio! Dydis: 22 x 18 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kompiuterinė pelė RP-3174

  Plokščia optinė kompiuterinė pelė su mėlyna šviesele ir ištraukiamu laidu (75 cm ilgio) atrodys tikrai stilingai, kai ją papuošime Jūsų logotipu! Dydis: 8,6 x 5 x 1,6 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • USB šakotuvas su pelės kilimėliu Maranello
  903907

  Vis dar ieškote tinkamos dovanos klientams? Šis USB šakotuvas (3 USB 2.0 jungtys) su pelės kilimėliu bus naudingas ne tik biure, bet ir kelyje, o didelis plotas reklamai - suteiks individualumo! Dydis: 17,2 x 6 x 4,1 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • USB šakotuvas Connex
  12340600

  Itin patogus kvadratinis USB šakotuvas su 4 USB jungtimis - galėsite pasikrauti visus įrenginius vienu metu! Pagamintas iš plastiko. Matmenys: 55 x 55 x 11 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • USB šakotuvas Gaia
  12359800

  Patogus nedidelis stačiakampis USB šakotuvas su 4 USB jungtimis - galėsite pasikrauti visus įrenginius vienu metu! Pagamintas iš plastiko. Matmenys: 41 x 52 x 10 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • USB šakotuvas su stovu mobiliajam telefonui
  V3318

  Itin praktiškas ir stilingas USB šakotuvas su 3 USB jungtimis ir patogiu stoveliu Jūsų mobiliajam telefonui! Dydis: 6,8 x 7 x 8,1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • USB šakotuvas gėlė
  V3155

  Žaismingo dizaino USB šakotuvas - gėlė, praskaidrins nuotaiką Jums ir Jūsų klientams! Šiame šakotuve yra 4 USB 2.0 jungtys su LED apšvietimu. Dydis: 7 x 7 x 14 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • USB šakotuvas Web button

  Praktiškas USB šakotuvas su 3 USB jungtimis ir specialiu mygtuku Jūsų mėgstamiausios svetainės pasiekimui! Šio mygtuko pagalba pasieksite savo mėgstamiausią internetinę svetainę, vos vienu paspaudimu! Matmenys: 66 x 66 x 26 mm Šį šakotuvą papuošime Jūsų logotipu ar norimu užrašu, o maketą suderinsime nemokamai!