Skaičiuotuvai

Šioje kategorijoje produktų: 15

Skaičiuotuvas - kasdieninis pagalbininkas buhalteriui, vadibininkui ar projektų vadovui, padėsiantis greitai susidoroti su skaičiais, o taip apt ir puiki reklamos priemonė.

Parodyta 1 - 15 iš 15 produktų
 • Plastikinis skaičiuotuvas ir liniuotė Iceland

  Plastikinis skaičiuotuvas ir liniuotė viename - praktiška dovana ne tik dirbantiems biure! Stilingos sidabro spalvos, 8 skaitmenų skaičiuotuvas ir 20 centimetrų (8 colių) liniuotė. Matmenys: 21 x 5,5 x 1,1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Skaičiuotuvai Calcod

  Išmaniojo telefono formos skaičiuotuvas - stilinga dovana praktiškiems asmenims! Talpina 8 skaitmenis, plokščiais paspaudžiamais mygtukais. Matmenys: 11 x 6,3 x 0,7 cm Jūsų logotipą ar šūkį atspausdinsime greitai ir kokybiškai, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Kredito kortelės formos skaičiuotuvai Tadesi

  Maži ir patogūs skaičiuotuvai Tadesi, kurie tilps piniginėje šalia kitų kortelių! Talpina 8 skaitmenis, įkraunami saulės elementais, supaktuoti juodose skaidriose įmautėse. Matmenys: 8,5 x 5,5 x 0,3 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą paruošime nemokamai!

   
 • Skaičiuotuvai Clearal

  Skaidrus, talpinantis 8 skaitmenis skaičiuotuvas jutikliniu ekranu vietoje mygtukų. Su saulėje įkraunamais elementais. Matmenys: 12 x 8,2 x 0,6 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Skaičiuotuvas Aritmet

  Itin praktiškas skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis, o taip pat turintis laikrodžio, kalendoriaus ir žadintuvo funkcijas! Baterija pridedama. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar šūkį, o maketą suderinsime nemokamai!

   
 • JETHRO skaičiuotuvas

  Stilingas, 8 skaitmenis talpinantis sidabrinės spalvos skaičiuotuvas bus vertingas pagalbininkas kiekvienam! Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Skaičiuotuvas LUSETTE

  Funkcionalus juodos spalvos skaičiuotuvas talpinantis 10 skaitmenų, kuris tikrai papuoš kiekvieną darbo stalą! Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį šūkį!

   
 • Sidabrinės spalvos skaičiuotuvas HEIKO

  Praktiškas sidabrinės spalvos skaičiuotuvas talpinantis 12 skaitmenų, patogiais, dideliais skaitmenimis, kurie nevargina akių. Greitai bei kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Silikoninis skaičiuotuvas FUNIX

  Stilingas, lankstus, skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis, kurį galėsite visuomet turėti šalia ir nebijoti subraižyti. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • ZIGGY skaičiuotuvas su lipniais lapeliais ir rašikliu

  Funkcionalus skaičiuotuvas, kurio viduje rasite dviejų dydžių lipnius lapelius ir rašiklį - praktiška ir patogu bet kokioje situacijoje! O tam, kad būtų dar patrauklesnis - greitai ir kruopščiai atspausdinsime logotipą arba reklaminį šūkį, bei paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Skaičiuotuvas ARTON

  Nedidelis patogus skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis, apsaugotas odos imitacijos atverčiamu dėkliuku. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Skaičiuotuvas MARIUS

  Stilingo dizaino skaičiuotuvas užapvalintais kampais yra patogus, neapkrautas retai naudojamomis funkcijomis ir talpina 10 skaitmenų. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų reklaminį šūkį arba logotipą!

   
 • Skaičiuotuvas JASPER

  Praktiškas sidabrinės skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis su aiškaus šrifto ženklais, kurie nevargins Jūsų akių. Greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Skaičiuotuvai EUG

  8 skaitmenis talpinantis skaičiuotuvas iš medžio, su saulės baterija. Dydis: 13,6x7,6x1 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šiuos skaičiuotuvus jūsų logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Bloknotas su viršeliu-skaičiuotuvu
  933059

  70 puslapių bloknotas su į viršelį ikomponuotu skaičiuotuvu. 16,3 x 11,5 cm. 218g. Dirbtinė oda. Dėžutė komplekte. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!