Spec gamyba

Šioje kategorijoje produktų: 38

Turite poreiki pagaminti standartinį arba nestandartinį produktą, Jums svarbi aukšta kokybė ir maža kaina? Susisiekite su mumis! Tiesiogiai bendradarbiaudami su gamyklomis, pasiūlysime platų dominančio produkto pasirinkimą arba pagaminsime produktą pagal Jūsų pateiktą pavyzdį. Maloniai lauksime Jūsų užklausos.

Parodyta 1 - 20 iš 38 produktų
 • Lūpų balzamas su SPF15 apsauga
  V7998

  Lūpų balzamas su SPF15 apsauga. Ø3,8 cm Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Mobilaus telefono laikiklis
  V9741

  14 x 9,5 x 3,6 cmNemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Pliušinis meškiukas su marškinėliais
  V7320-02

  21cm. 100% poliesteris Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Pagalvė iš mikrofibros
  sdx04

  Viso paviršiaus daugiaspalvė spauda! Matmenys: 50×40 cmMinimalus kiekis: 50vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Pagalvės užvalkalas iš mikrofibros
  sdx05

  Viso paviršiaus daugiaspalvė spauda! Matmenys: 40×40 cm Medžiaga: poliesteris Minimalus kiekis: 50vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Kelioninė pagalvė
  sdx03

  Viso paviršiaus daugiaspalvė spauda! Medžiaga: mikrofibra + silikoninis užpildasMatmenys: 41×28 cmMinimalus kiekis: 20vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Gremžtukai stiklui Chilly
  10416702

  Gremžtukas automobilio stiklams su Jūsų logotipu ar užrašu. Puiki ir praktiška dovana kiekvienam. PS plastikas. Ilgis 21,5cm. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.

   
 • Gremžtukai stiklui Cadet
  10448300

  Gremžtukas automobilio stiklams su LED apšvietimu. Rankena su stiklo daužikliu ir saugos diržo pjovikliu. Puiki ir praktiška dovana kiekvienam. ABS ir PP plastikas. Ilgis 26cm. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.

   
 • Laikinos reklaminės tatuiruotės

  Būkite išskirtiniai! Laikinos tatuiruotės su logotipu, norimu užrašu, paveikslėliu ar šventės šūkiu - tai nestandartinis, tačiau smagus reklaminis atributas, kuris užtikrins maksimalų jūsų ženklo matomumą! Puikiai tiks įmonės šventei, festivaliams, sporto renginiams ar kitomis progomis! Lengvai priklijuojamos vandeniu ir laikosi iki 7 dienų. Lengva...

   
 • Magnetinė užrašinė

  Patogi užrašinė, kurią galima tvirtinti ant šaldytuvo ar kito metalinio paviršiaus. Bendras dydis: 60x150 mm arba 74x165 mm Magnetinės dalies dydis: 60x60 mm arba 74x60 mm Užrašinės dydis: 60x90 mm arba 74x105 mm Lapelių kiekis: 25 lapeliai Dekoravimas: Vienpusė daugiaspalvė spauda Minimalus užsakymo kiekis: 300 vnt.

   
 • Norimos formos lankstus raktų pakabukas

  Bet kokios jūsų norimos formos raktų pakabukai iš polimero. Neriboto spalvingumo spauda! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Norimos formos polimerinis raktų pakabukas

  Bet kokios jūsų norimos formos kieti raktų pakabukai iš polimero. Neriboto spalvingumo spauda! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Lipnus mobilaus telefono ekrano valiklis

  Inovatyvus reklaminis suvenyras, kuris pravers kiekvienam! Vienoje jo pusėje yra mikropluošto audinys su daugiaspalve spauda, kuriuo galėsite valyti telefono ekraną, o kitoje pusėje - lipnus silikonas, kurį galėsite priklijuoti prie bet kokio lygaus paviršiaus daug kartų. Gaminį sudaro – lipnus ekrano valiklis (galimi įvairūs dydžiai) su daugiaspalve...

   
 • Individualios formos lipnus mobilaus telefono ekrano...

  Inovatyvus reklaminis suvenyras, kuris pravers kiekvienam! Vienoje jo pusėje yra mikropluošto audinys su daugiaspalve spauda, kuriuo galėsite valyti telefono ekraną, o kitoje pusėje - lipnus silikonas, kurį galėsite priklijuoti prie bet kokio lygaus paviršiaus daug kartų. Gaminį sudaro – lipnus ekrano valiklis (galimi įvairūs dydžiai) su daugiaspalve...

   
 • Reklaminė akinių šluostė

  Reklaminė šluostė akiniams pagaminta iš aukštos kokybė mikrofibros. Atspausdinsime Jūsų reklaminę nuotrauką greitai ir kokybiškai. Medžiagos storis 230-250 gr.Išmatavimai: 150*180 mm Minimalus užsakymo kiekis: 200 vnt.

   
 • Lipnus mobilaus telefono laikiklis

  Lipnus mobiliojo telefono laikiklis, kuris apsaugos Jūsų telefoną, kad jis nekristų nuo slidžių, nestabilių paviršių! Gaminami standartinių arba Jūsų pageidaujamų formų ir dydžių. Šie laikikliai sudaryti iš trijų sluoksnių - neslidaus paviršiaus, kuris išlaikys Jūsų telefoną stabilioje padėtyje, specialus sluoksnis, kurį papuošime daugiaspalve spauda su...

   
 • Pilnai personalizuotos kaklajuostės

  Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu.   Gaminamos skirtingų dydžių: 5, 10, 15, 20, 25 arba Jūsų pageidaujamo pločio. Galimybė komplektuoti su papildomom sagtim bei dekliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių

  €0.68
 • Skirtingų formų automobilių kvapai

  Automobilių kvapai Jūsų pageidaujamos formos bei pasirinkto kvapo. Aukštos kokybės dvipusė daugiaspalvė spauda (CMYK). 11 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija).   Minimalus gamybos kiekis: 400 vnt.

   
 • Jūsų pageidaujamos formos minkšti atšvaitukai

  Minkšti atšvaitai, kuriuos pagaminsime bet kokios, Jūsų pageidaujamos, formos - nebrangi ir naudinga reklaminė priemonė! Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

   
 • Personalizuota dovanų juostelė

  Klientai visuomet džiaugiasi gavę dovanėles, o jei jos perrištos Jūsų firmine dovanų juostele - dovanos bus dar įsimintinesnės! Jūsų pasirinkto pločio juostelę (1, 1,5, 2 cm) pagaminsime su norima daugiaspalve spauda (galima spausdinti net ir nuotraukas).