Rankinės

Rankinės

Šioje kategorijoje produktų: 52
Parodyta 1 - 20 iš 52 produktų
 • Natūralios odos kosmetinė
  439013

  Natūralios odos kosmetinė su užtrauktuku ir vidine kišene. 21 x 11 x 11 cm, 194g.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Nešiojamojo kompiuterio dėklas Tab
  12730016

  Viso paviršiaus daugiaspalvė spauda! Medžiaga: PolyesterMatmenys: 41×28 cmMinimalus kiekis: 50vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Planšetinio kompiuterio dėklas Mobile
  12730026

  Viso paviršiaus daugiaspalvė spauda! Medžiaga: PolyesterMatmenys: 20×26 cmMinimalus kiekis: 100vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!

   
 • Konferencijų krepšys Dallas

  Stilingas krepšys kompiuteriui ar dokumentams su spalvota detale priekyje ir kilpele tušinukui (tušinukas nepridedamas). Užtrauktuku užsegama priekinė kišenė. Reguliuojamas diržas per petį. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 40 x 7 x 30 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Konferencijų krepšys Boston

  Stilingas krepšys kompiuteriui (iki 15,6") ar dokumentams. Užtrauktuku užsegama kišenė atvarte ir skyreliais po atvartu. Paminkštintas kompiuterio skyrius ir reguliuojamas diržas per petį. Medžiaga: 300D Poliesteris Matmenys: 38 x 4,5 x 27,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Konferencijų krepšys Omaha

  Stilingas, minimalistinio dizaino konferencijų krepšys su reguliuojamu diržu per petį ir patogiu plastikiniu užsegimu. Matmenys: 34x8,5x25 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.

   
 • Konferencijų krepšys Iowa

  Konferencijų krepčiai Iowa. Pritaikyti įvairiems dokumentams ir nešiojamiems kompiuteriams (14"). Pilkos kišenėlės priekyje. Matmenys: 34,3x2x24,3 cm.    Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Konferencijų krepšys Regina

  Stilingas konferencijų krepšys, kuriame tilps visi reikalingi dokumentai  Užtrauktuku užsegama priekinė kišenė. Reguliuojamas diržas per petį. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 35 x 7,5 x 25 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Konferencijų krepšys Trias

  Stilingas krepšys kompiuteriui ar dokumentams. Užtrauktuku užsegama kišenė priekyje. Reguliuojamas diržas per petį. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 40 x 7 x 30 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Konferencijų krepšys PALMER

  Konferencijų krepšys PALMER. Puikiai tinka įvairiems dokumentams laikyti ar nešiotis kompiuterį. Matmenys: 40x31x6 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Konferencijų krepšys ADALIA

  Įvairių spalvų konferencijų krepšiai ADALIA. Krepšius galima naudoti dokumentams ar nešiojamiems kompiuteriams gabenti. Matmenys: 38,5x28,5x3,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Konferencijų krepšys Pittsburgh

  Dvispalvis konferencijų krepšys su reguliuojamu diržu per petį, užtrauktuku užsegama priekine kišene ir pagrindiniu skyriumi, bei papildomu skyriumi po atvartu rašikliams ir kitoms smulkmenoms. Matmenys: 34x8,5x26,5 cm Pagaminta iš 600D poliesterio ir 300D poliesterio. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai...

   
 • Konferencijų krepšys Santa

  Konferencijų krepčiai Santa. Pritaikyti įvairiems dokumentams ir nešiojamiems kompiuteriams. Matmenys: 38x7x28 cm.   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Konferencijų krepšiai TALOT

  Konferencijų krepšiai TALOT. Puikiai pritaikyti įvairiems dokumentams ir kompiuteriui. Matmenys: 44x37x12 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Konferencijų krepšiai FERGIE

  Konferencijų krepšiai FERGIE. Pritaikyti įvairiems dokumentams ir kompiuteriams. Matmenys: 39x30x2,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Konferencijų krepšys AIRA

  onferencijų krepšys AIRA, tamsiai mėlynos spalvos su skirtingų spalvų juostomis. Matmenys: 38,5x28,5x3,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Konferencijų krepšiai CHANCE

  Konferencijų krepšiai CHANCE. pritaikyti įvairiems dokumentams ir kompiuteriams. Pagaminti iš poliesterio ir dirbtinės odos elementų. Matmenys: 41x31x2,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

   
 • Konferencijų krepšys VELEN

  Konferencijų krepšys VELEN. Puikiai tinka dokumentams ir kompiuteriui. Matmenys: 40x30x8 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  

   
 • Konferencijų krepšys DOC

  Praktiškas, minimalistinio stiliaus krepšys konferencijoms ar nešiojamam kompiuteriui (iki 15,5'') su reguliuojamu diržu per petį ir papildoma kišenėle priekyje. Matmenys: 38 x 29 x 8 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.