Žiebtuvėliai

Žiebtuvėliai

Šioje kategorijoje produktų: 20
Parodyta 1 - 20 iš 20 produktų
 • Plastikiniai žiebtuvėliai Plastikiniai žiebtuvėliai
  -30%
  Plastikiniai žiebtuvėliai

  Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu.

  €0.32 €0.45 -30%
 • Metaliniai žiebtuvėliai

  Daugkartinio naudojimo, atparus vėjui benzininis žiebtuvėlis su Jūsų logotipu. Minimalus kiekis 100vnt.

   
 • LED žiebtuvėliai LED žiebtuvėliai
  -27%
  LED žiebtuvėliai

  Daugkartinio naudojimo plastikinis žiebtuvėlis su mėlyna LED lempute ir Jūsų logotipu.

  €0.86 €1.18 -27%
 • Plastikiniai žiebtuvėliai Plastikiniai žiebtuvėliai
  -26%
  Plastikiniai žiebtuvėliai

  Daugkartinio naudojimo stilingas žiebtuvėlis su Jūsų logotipu.

  €1.30 €1.76 -26%
 • Plastikiniai žiebtuvėliai
  -25%
  Plastikiniai žiebtuvėliai

  Madingas plastikinis žiebtuvėlis su individualiu įpakavimu.

  €2.03 €2.70 -25%
 • Metaliniai žiebtuvėliai Fern
  52088

  Modernaus dizaino daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu - nebrangi ir stilinga reklaminė priemonė. Dydis: 3,5 x 6,5 x 1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Metaliniai žiebtuvėliai Laure
  52093

  Stilingi daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu - nebrangi ir stilinga reklaminė priemonė. Dydis: 3,7 x 6,2 x 1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Metaliniai žiebtuvėliai Lizard
  52040

  Elegantiški, solidžios formos, daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 3,3 x 6,3 x 0,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Metaliniai žiebtuvėliai Hard
  52041

  Stilingi, solidžios formos, daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 3,4x5,6x0,6 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Plastikiniai žiebtuvėliai Max

  Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą.

   
 • Metalinė lazdelė žiebtuvėlis Bris
  601607

  Daugkartinio naudojimo papildomi metaliniai lazdelės formos žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Pastaba: nepripildytas Dydis: 8 x 2,4 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...

   
 • Plastikiniai žiebtuvėliai Chat
  004603

  Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Dydis: 8x2,4x0,9 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Plastikiniai žiebtuvėliai Sid
  52062

  Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška dovanėlė Jūsų klientams. Dydis: 2,1 x 8 x 0,9 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Skaidrūs plastikiniai žiebtuvėliai Itze
  116605

  Daugkartinio naudojimo skaidrūs ryškiaspalviai plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Dydis: 8 x 2,4 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Plastikiniai žiebtuvėliai Set
  52098

  Daugkartinio papildymo ryškiaspalviai plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Dydis: 8 x 1,2 x 2,3 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Plastikiniai žiebtuvėliai Knox
  755203

  Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Su apsauga nuo vaikų. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Dydis: 8 x 2,4 x 0,9 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Plastikiniai žiebtuvėliai Gas
  52099

  Daugkartinio papildymo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu - stilinga ir praktiška dovana. Dydis: 2,3 x 7,5 x 1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Metaliniai žiebtuvėliai Chris
  52038

  Stilingi daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 1,5 x 8,5 x 1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Metaliniai žiebtuvėliai Bal
  52039

  Elegantiški, daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 1,4 x 8,1 x 1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Metaliniai žiebtuvėliai Laos
  52043

  Stilingi, daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 1,2 x 8,7 x 1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.