Apyrankės ir juostelės

Mūsų siūlomos apyrankės ir juostelės yra aukštos kokybės, patikimos ir gali būti pagamintos pagal individualų užsakymą. Norint savo apyrankę išskirti bei suteikti daugiau vertės, siūlome rinktis apyrankes su spaudos darbais. Mes pagaminsime Jūsų užsakymą su grafinę informaciją (logotipu, tekstu ar reklamine žinute) per 1-2 darbo dienas. Visos mū...

Apyrankės ir juostelės

Šioje kategorijoje produktų: 15
Parodyta 1 - 15 iš 15 produktų
 • Kontrolinės juostelės 500 vnt.

  Kontrolinės juostelės ir apyrankės tinkamos renginiams, festivaliams, klubams siekiant pažymėti ir kontroliuoti lankytojų skaičių bei kitais tikslaiis.   Spausdiname užrašus ir logotipus, greita gamyba - per 1 darbo dieną.

   
 • Kontrolinės juostelės 1000 vnt.

  Didesnis kiekis PIGIAU! Spausdiname užrašus ir logotipus, greita gamyba.   Kontrolinės juostelės ir apyrankės tinkamos renginiams, festivaliams, klubams siekiant pažymėti ir kontroliuoti lankytojų skaičių bei kitais tikslaiis.

   
 • Kontrolinės juostelės 2000 vnt.

  Greitai ir kokybiškai spausdiname užrašus ir logotipus. Paruošiame maketus suderinimui. Kontrolinės juostelės ir apyrankės tinkamos renginiams, festivaliams, konferencijoms, klubams siekiant pažymėti, išskirti arba kontroliuoti lankytojų skaičių bei kitais tikslais.

   
 • Vinilinės kontrolinės juostelės 500 vnt.

  Vinilo kontrolinės juostelės puikiai tinka vienadieniams bei kelias dienas trunkantiems renginiams, seminarams bei išvykoms. Unikali vinilo medžiaga apsaugo nuo suklastojimo, apyrankės puikiai tinka išskirtiniam panaudojimui. Išbandykite, įvertinkite patogumą bei pranašumą tarp plačiai naudojamų popierinių juostelių!

   
 • Vinilinės kontrolinės juostelės 1000 vnt.

  Vinilo kontrolinės juostelės puikiai tinka vienadieniams bei kelias dienas trunkantiems renginiams, seminarams bei išvykoms. Unikali vinilo medžiaga apsaugo nuo suklastojimo, apyrankės puikiai tinka išskirtiniam panaudojimui. Išbandykite, įvertinkite patogumą bei pranašumą tarp plačiai naudojamų popierinių juostelių!

   
 • Silikoninės apyrankės

  Skirtingų spalvų silikoninės apyrankės (geltonos, žalios, raudonos, mėlynos, baltos, juodos, rožinės, oranžinės, violetinės) su Jūsų užrašu/logotipu. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt. su vienspalve spauda arba graviravimu (gamybos trukmė 2-5 darbo dienos).   Jūsų individualios spalvos apyrankės su spausdintu logotipu nuo 500 vnt.

   
 • Medžiaginės kontrolinės juostelės

  Austos/medžiaginės apyrankės prilyginamos beveik prie 100% neįmanomo suklastojimo. Jos greitai ir lengvai užsegamos. Ant apyrankės išsiuvinetą kompanijos logotipą ir žinutę įsimins ilgam. Austos/medžiaginės apyrankės - tai ne tik unikalus ir inovatyvus rinkodaros ir kontrolės sprendimas, bet ir stilingas aksesuaras, kuris padės prisiminti įvykio...

   
 • Medžiaginės kontrolinės juostelės be logotipo
  10247907

  Medžiaginės apyrankės prilyginamos beveik prie 100% neįmanomo suklastojimo. Jos greitai ir lengvai užsegamos. Medžiaginės apyrankės - tai ne tik unikalus ir inovatyvus rinkodaros ir kontrolės sprendimas, bet ir stilingas aksesuaras, kuris padės prisiminti įvykio ryškiausias akimirkas.

   
 • Silikoninės apyrankės su metaline plokštele

  Norintiems išsiskirti iš minios - ryškiaspalvės silikoninės apyrankės su metaline plokštele ant kurios galime atspausdinti ar išgraviruoti pageidaujamą užrašą/šūkį! Didelis spalvų pasirinkimas. Metalinė plokštelė joms suteikia solidumo. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Silikoninė apyrankė su LED
  10428400

  Silikoninė apyrankė su daugiaspalviu LED. Idealus pasirinkimas vakarėliams, festivaliams ir bet kokiems naktiniams renginiams. Elementai komplekte. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Natūralios odos apyrankė 500128
  500128

  Natūralios odos apyrankė su graviruojamu logotipu. 27 x 1 cm. Dėžutė komplekte.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Natūralios odos apyrankė 501128
  501128

  Natūralios odos apyrankė su graviruojamu logotipu. 42 x 1,2 cm. Dėžutė komplekte.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Pakrovimo kabelis-apyrankė
  V3954

  Suderinama su Android ar iOS. 22 x 1,2 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.

   
 • Laikrodis-žingsniamatis
  V7331

  Matuoja laiką, nueitus žingsnius, distanciją ir sudegintas kalorijas. 7,8 x 5,5 x 3,1 cm.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.

   
 • Šviečiančios apyrankės, reaguojančios į garsą
  i4f02

  Silikoninė apyrankė su 2 diodais, kurie mirksi, priklausomai nuo muzikos ritmo (reaguoja į tam tikro stiprumo garsus). Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 1000 vnt.