Juostelės ant kaklo

Šioje kategorijoje produktų: 21

Kaklajuostės dažnai naudojamos reklamos reikmėm. Tačiau, Lietuvoje ir už jos ribu vis dažniau matome pritaikymą įvairiose srityse. Jos tapo neatsiejamu šiolaikinio gyvenimo dalimi. Mūsų kaklajuosčių platus spalvų, medžiagų ir dekoravimo pasirinkimas leidžia patenkinti net išrankiausio kliento skonį. Mes siūlome ne tik vienspalves, bet ir su Jūsų...

Kaklajuostės dažnai naudojamos reklamos reikmėm. Tačiau, Lietuvoje ir už jos ribu vis dažniau matome pritaikymą įvairiose srityse. Jos tapo neatsiejamu šiolaikinio gyvenimo dalimi. Mūsų kaklajuosčių platus spalvų, medžiagų ir dekoravimo pasirinkimas leidžia patenkinti net išrankiausio kliento skonį. Mes siūlome ne tik vienspalves, bet ir su Jūsų pasirinktu užrašu ir/arba logotipu kaklajuostes. Užsakymus atliekame skubiai, o gamyboje naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos.

Suskleisti
Išskleisti
Parodyta 1 - 20 iš 21 produktų
 • Pilnai personalizuotos kaklajuostės

  Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu.   Gaminamos skirtingų dydžių: 5, 10, 15, 20, 25 arba Jūsų pageidaujamo pločio. Galimybė komplektuoti su papildomom sagtim bei dekliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių

  €0.68
 • Siaura kaklajuostė su logotipu
  express

  Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Plotis - 8mm.Spausdiname įvairaispalvius logotipus. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Itin siaura kaklajuostė
  itin

  Siauros kaklajuostės su kilpele telefonui, metaliniu karabinu ir žiedu raktams. Dydis: 43,5 x 3 cm.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.

   
 • Atšvaitinės kaklajuostės 15mm
  odblas06

  15mm kaklajuostė su 10mm atšvaitine juosta. Plastmasinis karabinas. Geltonos arba oranžinės spalvos. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Atšvaitinės kaklajuostės 20mm
  odblas07

  20mm kaklajuostė su 15mm atšvaitine juosta. Plastmasinis karabinas. Rožinės, mėlynos arba pilkos spalvos. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

   
 • Šviečiančios kaklajuostės
  i4f01

  Šviečia pastovia arba pulsuojančia šviesa. Greitai ir kokybiškai papuošime kaklajuostę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 100vnt.

   
 • Personalizuotos kaklajuostės 10 mm

  Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 10 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Personalizuotos kaklajuostės 15 mm

  Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 15 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Personalizuotos kaklajuostės 20 mm

  Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 20 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Personalizuotos kaklajuostės 25 mm

  Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 25 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Personalizuotos kaklajuostės su dviem karabinais

  Pilnai personalizuota juostelė ant kaklo su metaliniu karabinu. Spaudai galima naudoti pereinamas spalvas ar net nuotraukas. 10, 15, 20 ar 25 mm pločio. Susikurkite savo stilių!   Galimybė komplektuoti su papildomomis sagtimis bei dėkliukais kortelėms.   Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų pusių. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

   
 • Kaklajuostės 15 mm

  Kaklajuostė su metaliniu karabinu. Dydis: 15*480 mm Kaklajuostės gaminamos 8 skirtingų spalvų. Užsakymus nuo 1000 vnt. pagaminsime Jūsų pageidaujamos spalvos bei pageidaujamo dydžio.

  €0.53
 • Kaklajuostės 20 mm

  Kaklajuostės su metaliniu karabinu. Dydis: 20x480 mm

  €0.53
 • Kaklajuostės 25 mm

  Kaklajuostės su saugiu karabinu ir dviem plastikinėm jungtim. Dydis: 25x480 mm

  €0.87
 • Kaklajuostės

  Kaklajuostės su metaliniu karabinu, pakabuku telefonui ir papildoma plastikine sagtimi. Dydis: 20×480 mm

  €0.50
 • Juostelės raktams, ID kortelei

  Siauresnės, stilingos formos kaklajuostės su saugiu karabinu ir pakabuku telefonui, raktams ar identefikacinei kortelei. Tinkamos logotipų ir užrašu spaudai

   
 • Atšvaitinės kaklajuostės

  Atšvaitinės kaklajuostės (atspindi šviesą) su metaliniu karabinu ir plastikiniu pakabuku telefonui. Dydis: 20×550 mm Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.

   
 • Kaklajuostės su dėklu

  Kaklajuostės su medžiaginiu dėklu. Tinkamos užrašų/logotipų spaudai

   
 • Juostelės su dėklu

  Juostelės ant kaklo su medžiaginiu dėklu

   
 • Kamštinė kaklajuostė

  Kamštinės kaklajuostės. Dydis: 50 x 480 mm. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!